Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  10. Jūlijs Vārda dienas Lija, Olīvija
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Flickr.com, CC - Sharon Mollerus
Pievienots: 28.06.2010.

Vislabāk zemenes ēst svaigas, jo termiski tās apstrādājot, liela daļa labo vielu ogās iet bojā vai stipri cieš. Tādēļ saēdamies ogas, cik lien, jau tagad!

29.06.2010 12:33
Mums atkal pamatīgs pankūku laiks sācies. Jo nav nekā garšīgāka par plānajām pankūkām ar zemenēm, kas sagrieztas ar cukuru!
29.06.2010 10:08
Brīvdienās baudīju mājās gatavotu zemeņu saldējumu... Mmmmmmmmmmmmmm
28.06.2010 15:38
Zemenes nekad nevar būt par daudz! trīs veidi kā man vislabāk garšo zemenes ir: pirmkārt svaigas tikko no dārza; otrkārt zemenes ar pienu; treškārt - svaigi saspiestas ar cukuru un tikko ceptām plānām pankūkām! mmmm (:
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv