Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Autors: Zane Zvejniece
Ilustrācija: 2.bp.blogspot.com
Pievienots: 19.11.2013.

Mizās ir ļoti maz kaloriju, cukura un tauku, un tas var palīdzēt samazināt holesterīna līmeni.

27.07.2014 15:40
un cik ķīmijas ir augļumizās?
21.11.2013 22:03
un kurš ir bijis bioaudzētavā-kur audzē apelsīnus-šaubos-jo uzpūst ķimiju var arī pa ceļam,lai nebojājas.Es mizas neēstu.Protams cepti kartupeļi ar mizu -cita lieta,un āboli jau vispār nav jāmizo
19.11.2013 11:00
Izlasīju šo rakstu un esmu nelielā šokā.Es neapšaubu,ka mizās visas minētās vielas ir,ka tām piemīt visas minetās īpašības,bet ir viens liels BET...Kāpēc vajag visus augļus mizot?Skatījos vienu raidījumu,kur skaidri un gaiši brīdināja-nekādā gadījumā neēdiet ne citronu,ne apelsīnu,ne citu augļu mizas,jo tie visi augļi augšanas,novākšanas un uzglabāšanas laikā tiek apstrādāti ar dažādām indēm,kas cilvēka veselibai nodara lielu postu.Es kopš tā laika nelietoju arī nekādas sukādes,kur nu vēl mizas.Tomēr jāpadomā,ko rakstīt.Tikai mūsu pašu zemītē augušu augļu mizas varētu būt drošas,bet tad jau to augli tāpat var ēst uzreiz ar visu mizu.
19.11.2013 11:07
Varbūt nezināji, bet ir arī tāda lieta kā bioloģiski auzēti augļi,ko arī pie mums LV var nopirkt,piemēram, te: http://www.dabasdobe.lv/lv/bode/82_275
Dārgāki ir, taisnība, bet,ja tik ļoti rūp veselība, tad jau var atļauties reizēm nopirkt to vietā,kas lielveikalos stāv un ir ķīmijām apstrādāti.
19.11.2013 11:25
Paldies,Alise,zināju gan,ka arī pie mums tirgo BIO apelsīnus utt.,bet,atvaino,rakstā es nekur neizlasīju šo svarīgo piebildi,ka tikai BIOloģiski audzētu augļu mizas,tāpēc man arī radās tādas pārdomas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv