Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Flickr.com, CC - allispossible.org.uk; CC - Mon Œi
Pievienots: 18.04.2016.

Laksis, ko bieži dēvē par meža loku jeb mežloku vai savvaļas ķiploku, ir daudzgadīgs sīpolu dzimtas lakstaugs, kura lapām ir diezgan izteikta ķiploku smarža un...

19.04.2016 10:02
Zinu, ka esmu ēdusi lakšus kaut kad bērnībā. Toreiz kā bērnam šķita ass, bet varbūt šodien jau garšotu labāk.
18.04.2016 19:48
Šovakar vakariņās bija lakša piedeva pie lapu salātiem, 1 daļa lakša mīksto lapiņu, 2 daļas lapu salātu un ēdamkarote ar ziemai sasaldētām dillēm, nedaudz sāls, skābais krējums. Bija ļoti gardi! Vai iespējams, iegādāties lakša sēklas? Kādreiz tirgū lakša tirgotājus sodīja, jo tas esot aizsargājams augs. Vai tagad kaut kas mainījies, jo to tirgoja arī brīvdienās vietējā tirdziņā? Tad es arī tiku pie šī garduma!
18.04.2016 17:56
Var ari izvarit ka skabenu zupu super garsiga
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv