Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  1. Decembris Vārda dienas Arnolds, Emanuels
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Flickr.com, CC - Barbara Krawcowicz
Pievienots: 14.10.2013.

Bieži, virtuvē gatavojot dažādus ķirbju ēdienus, aizmirstam, ka uzturā var lietot visas ķirbja sastāvdaļas, tai skaitā mizas, sēklas un, protams, arī mīkstumu.

Pateicoties ķirbī esošajiem kālija sāļiem, no organisma tiks izvadītas dažādas kaitīgas vielas, kuras dzīves laikā esam uzņēmuši.
05.10.2017 21:57
Riebj man tās blederētās zupas,ja nu zobu mav,tad.....
06.10.2017 08:43
Tas jau gaumes jautājums. Pirms gadiem diviem es arī teiktu, ka riebjas, fui, bet tagad jau ir dažas biezzupas, kas nu ļoti, ļoti garšo! Viss atkarīgs, kā pagatavo. Un var jau arī taisīt biezzupu, bet ielikt iekšā arī kaut ko gabaliņos :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv