Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  9. Augusts Vārda dienas Genoveva, Madara
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: gettyimages.com
Pievienots: 11.01.2012.

Kartupeļu dēļ kāļi bieži vien nepelnīti atstāti novārtā. Velti gan - C vitamīna ziņā kāļi pārspēj citus sakņaugus un tajos ir vairāk vitamīnu nekā mandarīnos!

Vārītus kāļus nedrīkst uzglabāt ilgāk par trim stundām, jo pēc tam tajos gandrīz pilnīgi noārdās C vitamīns.
29.10.2015 12:22
Problēma tikai tā, ka reti kuros lielveikalos var nopirkt tiešām labus, kvalitatīvus un svaigus kāļus, rutkus vai kolrābjus. Ja tirgus nesanāk pa ceļam, tad ir grūti.
29.10.2015 14:25
Taisnība, lai gan pēdējos gados piedāvājums tomēr kļūst plašāks, pateicoties dažādām veselīga dzīvesveida iniciatīvām un arī pašmāju lieliskajiem pavāriem, kuri padara modernus šos sen aizmirstos dārzeņus.
16.10.2012 12:52
ja nav sava dārziņa-tad kāļi bezmaz deficīta prece
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv