Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  15. Augusts Vārda dienas Dzelde, Zelda, Zenta
Autors: Ruta Zimnoha
Ilustrācija: 1.bp.blogspot.com
Pievienots: 04.02.2013.

Klāt ziemas pēdējais mēnesis un šķiet, ka ar vienu kāju jau esam pavasarī. Laiks palūkot, kādus labumus tad februāris ir atnesis.

12.02.2013 11:23
Mhm, piekrītu Tev, Tīna, man arī garšo sēnes. Ziemai sagatavotās gailenītes jau apēstas, būs jāskatās uz veikalu sēnēm. Man piemēram ļoti garšo šampinjonu krēmzupa, laba un sātīga!
12.02.2013 10:28
Man gan bija interesanti uzzināt, ko sevī slēpj lielveikalā nopērkamie brīnumi. Pašas lasītās sēnes jau izbeigušās, sēņu laiks vēl tālu, bet sēnes varētu ēst cauru gadu. Tagad bez ierastajiem šampinjoniem esmu nobriedusi pagaršot arī citas kultivētās sēnes.
08.02.2013 22:27
dodu priekšroku mežā lasītām sēnēm.Liekas,ka Eiropā sēnes nelasa
04.02.2013 11:33
Te ir par un ap diedzējumiem http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/dabas_dziednieciba/diedzejumi_diedzeti_graudi_diedzesana/
Un, nekad jau nevarēs uzrakstīt par visu. Katrā mēnesī varētu apskatīt vēl un vēl... :)
04.02.2013 10:32
Un kur dīgsti un zaļie diedzējumi? Kur puravs? Februāris taču ir īstais dīgstu laiks!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv