Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: thecottageonpilgrimsfarm.blogspot.com
Pievienots: 09.07.2013.

Šoreiz izpētīsim sīkāk divus produktus, kas parasti nonāk komposta kaudzē, bet būtu pelnījuši atrasties uz mūsu šķīvja. Burkānu laksti un ķiploku...

Ko tu darītu ar šiem burkānu lakstiem? Izmestu ārā? Bet varbūt pamēģini pagatavot tos pusdienās!
20.03.2016 22:52
nu, es par tiem burkānu lakstiem nezināju, bet ķiploku ziedus es jau no mammas un viņa no savas mammas - zinājām, ka var lieliski izlietot: šašliku marinēšanā, pie salātiem, zupās, sautējumos, utt. Lieliski! Kā puravi!
16.12.2013 16:35
Ļoti garšīgi var iemarinēt ar eļļu un nedaudz etiķa
10.07.2013 13:48
Agrāk to visu ēda aiz bada, tagad grib iestāstīt, cik tas viss labs, laikam aiz treknuma sprauž batonus. Varbūt gatavo mūs kārtējai krīzei???
10.07.2013 17:40
laikam esmu uz galvas izkritis no ratu pakaļas, ka tādas mulķības rakstu...
10.07.2013 13:05
Visu to var ēst tikai tad,ja tas audzēts pašu dārzā nevis pirkts tirgū vai veikalā.Jo nav garantijas ar ko un cik nesen tas miglots.
10.07.2013 12:57
Ķiploku ziedkāti.
Arī es taisu šādu pastu, bet vēl papildus blenderēju dilles, lociņus un paskābas zemenes. Izmantoju šašlika marinādei un gurķu marinēšanai.
Saliku paciņās un sasaldēju.
10.07.2013 12:27
Kādreiz lasīju, ka burkānu laksti var izraisīt spontāno abortu. Ko visu neraksta...
10.07.2013 12:07
Esmu pati no laukiem un patīkami lasīt ko vel var izmantot pārtikā. Ģimenē esam iecienījuši balandu un virzu un pirmās biešu lapiņas, bet visvairāk garšo pirmo nātru zupa, daudzi cilvēki pat nezina kas tāda ir. Paldies un vairāk tādus rakstus.
20.03.2016 22:57
jā, jā, super, balandas ir lieliskas! es lasīju bērnībā par to, ka izsūtītie Sibīrijā ēda balandu zupu un visvisādus balandu ēdienus. Izdomāju, ka es pamēģināšu...un... izrādās, ka balandas ir tie paši spināti, tikai es tiešām zinu, ka tie ir no manām dobēm, kur itin nekas netiek kaisīts. Un tagad es notekti vāru 2-3 x sezonā balandu zupu kā spinātu zupu, un, kad pie omletes sagribas spinātus - balandas tos pārspēj. Balandas ir vasarnieka labākais draugs! nevajag sēt, stādīt, laistīt! Ēst var visdažādākajos veidos.... balandu kotletītes -ņamm....!!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv