Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Laksis, ko bieži dēvē par meža loku jeb mežloku vai savvaļas ķiploku, ir daudzgadīgs sīpolu dzimtas lakstaugs, kura lapām ir diezgan izteikta ķiploku smarža un garša.

  Lasīt vairāk >>
Tiek rekomendēts apēst vismaz 400g pākšaugu nedēļā, tomēr vislabāk vadīties pēc savām sajūtām, jo pākšaugos ir arī vielas, kas organismam var radīt diskomfortu.

  Lasīt vairāk >>
Tie ir tik veselīgi, ka tos mēdz iekļaut pasaulē veselīgāko produktu sarakstu augšgalā. Iepazīsimies un iekļausim savā ikdienas uzturā!

  Lasīt vairāk >>
Augusta otrajā pusē un septembrī, sūnu spilventiņos sagūluši, ogotājus priecēs sarkani brūkleņu ķekari, bet ziemas krājumi nav iedomājami bez brūkleņu-ābola ievārījuma.

  Lasīt vairāk >>
Latvijā tā ir salīdzinoši maz zināma, bet pēdējo pāris gadu laikā gūst strauju popularitāti, un ne velti. Tās īpatnējā garša piedod ēdienam pikantu...  Lasīt vairāk >>
Ir īstais rabarberu laiks, tos baudīt var tikai līdz Jāņiem, tāpēc izmanto šo brīdi! Cepam rabarberu plātsmaizes, vāram rabarberu ķīseļus un kompotus!

  Lasīt vairāk >>
Mizās ir ļoti maz kaloriju, cukura un tauku, un tas var palīdzēt samazināt holesterīna līmeni.

  Lasīt vairāk >>
Augstais E vitamīna īpatsvars smiltsērkšķu ogās ir galvenais iemesls, kāpēc to var dēvēt par pretnovecošanas brīnumlīdzekli. 

  Lasīt vairāk >>
Bieži, virtuvē gatavojot dažādus ķirbju ēdienus, aizmirstam, ka uzturā var lietot visas ķirbja sastāvdaļas, tai skaitā mizas, sēklas un, protams, arī mīkstumu.

  Lasīt vairāk >>
Cauri gadsimtiem mediķi rutku lietojuši dažādu kaišu ārstēšanai, piemēram, klepus mazināšanai, kā arī matu spēcināšanai.

  Lasīt vairāk >>
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: unsplash.com, CC - Cathal Mac an Bheatha, pixabay.
Pievienots: 10.01.2020.

Ziemas sezonā, kad Latvijā nav pieejami sezonas dārzeņi un augļi, ēdienkartē īpaši svarīgi ietvert citus vērtīgus produktus. Viens no tādiem ir sēklas – tās...

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv