Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  23. Februāris Vārda dienas Almants, Haralds
Autors: Edīte Irbe
Pievienots: 03.02.2011.

Viņa izslīdēja nāvei caur pirkstiem... Izklausās pēc kāda romāna, bet Agnesei tā ir realitāte. Tikai laimīgas sakritības dēļ viņa devās uz dzemdes kakla vēža pārbaudi un...

Foto - gettyimages.com
04.02.2011 11:03
Jā, piekrītu Vingrai. Šis gadījums ir savādāks. Ja par citiem vēžiem pārsvarā var tikai minēt, no kurienes tie rodas, tad ar šo viss ir skaidrs- tas rodas no vīrusa. Un vīrusus jau saķert var ikviens, arī cilvēki ar labu karmu
04.02.2011 11:00
Savu komentāru veltīju kā atbildi annija.lv
04.02.2011 10:57
Esmu lasījusi arī par šo ezotērisko skatījumu un daudzreiz tam arī piekrītu, tomēr ne visos gadījumos. Piemēram, šajā gadījumā vēzi izraisa HPV vīruss, ko pārnēsā vīrietis. Ja tavam mīļotajam būs, tad visdrīzāk tu to iegūsi un zināms % sieviešu tas sāk izraisīt šūnu izmaiņas. Protams, var jau teikt, ka kaut kas tavā karmā vai vēl kaut kur nav kārtībā, ka esi tādu vīrieti iemīlējusi vai ar tādu pārgulējusi. Tomēr manā skatījumā tas jau aizved līdz absurdam.
04.02.2011 10:01
Šogad arī manā pastkastītē iekrita valsts uzaicinājums veikt pārbaudi. Izmantoju šo iespēju. Patlaban gaidu atbildi. Atzīšos, ka šo lasot palika nedaudz dīvaina dūša, taču ticu un ceru, ka manās analīzēs viss būs kārtībā! Bet tev Agnese novēlu izturību, mieru un mīlestību!
03.02.2011 12:33
par vēža izcelsmi raksta gan Luīze Heija gan Siņēlņikovs gan Lazarevs gan ziti, tepat viern sievietespasaulē ir raksti par šiem autoriem..
03.02.2011 12:32
Ir vērts sākt ar izpratni kā veidojas šīs slimības, lai trauksmi sadzirdētu laicīgi.
03.02.2011 12:21
Izlasīju vienā rāvienā. Šis šķiet būs mans liktenīgais raksts...Kauns atzīt, bet pie ginekologa neesmu bijusi ..2 gadus. Aiziešu. Paldies Agnese, ka pastāstījāt!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv