Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Kas ir par pamatu fenomenam vārdā Adele, kura jau otru reizi kā viesulis ielaužas mūzikas pasaulē, visos iedomājamos topos un, protams, fanu pūļu sirdīs?

  Lasīt vairāk >>
Onkoloģe Sarmīte Baltkāje ar krūts vēzi saskārusies, ne tikai ārstējot pacientes. Pirms 10 gadiem tas tika diagnosticēts arī viņai, kā rezultātā tika noņemta krūts.

  Lasīt vairāk >>
Man būtu skumji, ja cilvēki pāprastu un saskatītu šo manu džungļu pieredzi kā jauno Indiju. Negribētos arī, ka rodas sajūta, ka šis piedzīvojums pāri satuvinās.

  Lasīt vairāk >>
Topi Vesels! ir jaunas meitenes iedvesmojošs stāsts, kura izvēlējās mainīt savu dzīvi pati, nevis ļaut to darīt slimībai un tās prognozēm.

  Lasīt vairāk >>
Dzimusi Latvijā, tīņa gados pārcēlusies uz Londonu, kur pēc ilgas ārstēšanās pieņēma lēmumu par kājas amputāciju. Nu šo trūkumu viņa pārvērš par efektu.

  Lasīt vairāk >>
Mūsdienās „nobriedušās meitenes” reklamē ne tikai pretnovecošanas serumus, bet kļūst par apģērbu un aksesuāru kompāniju reklāmas sejām.

  Lasīt vairāk >>
7. aprīlī izcilajai latviešu operdziedātājai Solveigai Rajai aprit 70 gadi. Vairāk nekā divdesmit gadus viņas gaišais soprāns apbūra operas apmeklētājus.

  Lasīt vairāk >>
Viņa no bezpajumtnieces kļuva par miljonāri, un tagad vada seminārus simtiem cilvēku lielām auditorijām, lai dalītos ar savām zināšanām

  Lasīt vairāk >>
Turpinot sarunas par naudu, piedāvājam vēl kādu īpašu stāstu. Stāstu par Latvijas Sieviežu Zelta fondu, kuram pateicoties tika saziedoti tūkstošiem dārgmetāla...  Lasīt vairāk >>
„Mildas” atzītas par skaistākajām monētām visā eirozonā. Mēs centāmies noskaidrot, kas ir šī tautu meita un kāpēc viņai ir dots šāds vārds?

  Lasīt vairāk >>
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: ekrānšāviņš no video ieraksta
Pievienots: 30.09.2016.
Mācītāja Jura Rubeņa, šobrīd apspriestākā un pieprasītākā pašmāju izdevuma " Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv