Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  20. Janvāris Vārda dienas Aļģirds, Aļģis, Orests, Oļģerts
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 26.11.2012.

Šīs nedēļas cilvēks - ar nevienu konkrētu draudzi nesaistīts mācītājs - brīvmācītājs Valters Korālis.

19.03.2015 19:22
Akātīgs āksts un aktieris.
01.12.2012 22:48
Laikam tagad ir iespeeja izteikties par teemu, ko esmu norakusi aizmirstiibai, kas nesaap vairs...Biju draudzes locekle, kristiijos ar vislielaako paarlieciibu, biju dzilji ieintereseeta visaa, kas notiek man apkaart. Tad dzima beerni, nabadziiba kaapa paari slieksnim, nebija iespeejas braukt uz savu draudzi, devos turp aizvien retaak.Neviens nezvaniija, nejautaaja -maasa, vai varbuut ir gruutiibas? Es pati noliku visu Dievam kaartot, biju bezspeekaa no gruutiibaam. Tas smagi iedragaaja veseliibu...Beerni auga, laiks gaaja. Dariiju, ko vareeju.Un reiz telefonaa atskaneeja vaardi - taa kaa Tu mums nemaksaa bazniicas nodoklus, mees Tevi no draudzes izsleedzam. Protams, Tu vari turpinaat ticeet vai samekleet citu draudzi...Bet muusu sarakstos Tu vairs neskaities.
Es biju shokeeta. Bet Dievs mani ir vadiijis un joprojaam vada.Esmu pateiciiga par pilniigi visiem dubljiem, ko naacies brist...tie dariijushi vien stipraaku un esmu no tiem aaraa. Esmu ljoti laimiiga par to, ko esmu sasniegusi un arii par to, kas veel naaks. Laime ir buut noderiigai sev un citiem, sajust emocionaalu atbalstu un dot dziivesprieku arii citiem ar labiem vaardiem, smaidu un daliities visaa. Dievs sveetii, atliek paljauties.
Es atbalstu maaciitaaju Valteru Koraali, mees katrs ejam savu celju.Visu cienju.
Ir Rakstos saciits - Lai met akmeni pirmais tas, kursh ir pats bez greeka...Nenosodi, bet izproti. Svariigi ir nevis stereotipi, bet dziive. Ja Tu tuvojies Dievam, lai tas ir Tavaa sirdii. Neatkariigi no rituaaliem. Un konfesiju nosaukumiem. Viss oficiaalais biezhi vien ir neiists.
Kaapeec uzrakstiiju? Izlasiiju interviju vispirms, paardomaaju. Tad izlasiiju komentaarus.Un tad radaas veeleeshanaas izteikt savu pieredzi un veerteejumu.
Ko es noveeleeshu cien. V. Koraalim? Lai izdodas viss iecereetais un Dieva sveetiitus turpmaakos gadus.Visu cienju drosmei un uzdriiksteeshanai buut savaadaakam.
28.11.2012 19:34
Paldies brīvmācītājam Valteram Korālim par uzdrīkstēšanos un drosmi stāties pretī Baznīcas liekulīgajai morālei! Korālis parāda, ka par sevi un savu ideju pārliecināts cilvēks var sasniegt neticami daudz!
28.11.2012 13:54
Man patīk Valsts svētki un patīk tos svinēt un patīk, ka ar katru gadu vairāk ir tādu cilvēku, kas pazinās, ka ir šai valstij piederīgi un ir lepni par to. 11. novembris, 18.novembris, Jāņi un Dziesmu svētki ir tās retās dienas, kad patriotims par savu valsti un piederību latviešīem nostumj malā visas politiskās un ekonomiskās negācijas.

Par ''mācītāju'', kurš ir ticis izslēgts no Lurenāņu baznīcas, ne jau par savu pārliecību, bet gan neētisku rīcību laikā, kad bija Sīmaņa baznīcas mācītājs. Man būtu jautājums ''mācītājam'', vai viņš, pirms kristīšanas un laulāšanas, pastāsta saviem klientiem, kristietības jēgu un būtību? Kristīšanās tikai kristīšanās dēļ, nesaprotot Kristietības jēgu un mācību.. Vai tā nav cilvēku mānīšana? Brīvticība nav oficiāla ticība. Tā ir tikai ''mācītāja'' uzņēmējdarbība, kurā viņš aizpilda brīvo nišu - kristī un laulā cilvēkus, kuri savādāk nemaz nevarētu tikt nokristīti vai salaulāti, jo pirms tam ir jāiziet Iesvētības mācības kādā no oficiālajām Kristīgajām baznīcām, bet kuri negrib sevi apgrūtināt ar mācībām vai arī nemaz nevēlas dziļāk iepazīt kristietības būtību.
28.11.2012 15:09
es tev pateikšu, kādēļ es kristītos pie šī mācītāja. Tādēļ, ka man izraisa nepatiku neizprotamās, samākslotās baznīcu mācības un notikumi - atceros, ka man stāstīja, ka mācītājs pēc kristībām esot pie naudas saņemšanas teicis - un tas ir viss? :))
šī ir brīnišķīga iespēja cilvēkiem, kam ir savi uzskati par ticību, sava galva uz pleciem, un kas vēlas nodot sevi dieva rokās, bet ne pēc luterāņu vai citiem noteikumiem. esmu viena no viņiem. ticu dievam, tikai ne tā, kā māca baznīcā.
28.11.2012 15:28
un starp citu arī mācītājs Cālītis tika izslēgts tādu pašu iemeslu dēļ, kas tur slēpjas apakšā, ir cita lieta :) Zinot visas tās peripētijas, kas eksistē baznīcas virtuvē :))
29.11.2012 11:18
''Mācītājs''Koralis no baznīcas tika izslēgts nevis savas pārliecības dēļ (ka tas bija ar Cālīti), bet gan ētisku apsvērumu dēļ - savas draudzes jauno meiteņu pavedināšana, draudzes līdzekļu tērēšana savām privātajām vajadzībām ;)
Vai ''mācītājs'' Korālis par saviem pakalpojumiem naudu neprasa? Baznīcā tie ir ziedojumi, ziedo, cik vari atļauties.
Gundega, vai pati esi aizgājusi un paklaisījusies, kas tiek stāstīts Iesvētības mācībās? :) Tur netiek pūderētas smadzenes :) Tās mācības ir tieši tam domātas, lai cilvēks saprastu, vai šis ceļs pie Dieva viņam der vai nē,nevis vienkāŗšī akli kristītos un iesvētītos. Tadm, ja tici Dievam, bet negribi uzklausīt to, ko stāsta baznīca par šo kristīgīgo ceļu pie Dieva, kāpēc ir jākristās? Kristīšanās tiešī to arī nozīmē,m ka tu izvēlies kristīgās baznīcas ceļu pie Dieva. ari Hinduistiem ir savas mācības, līdz kļūst par hiduistiem.
29.11.2012 12:33
Tāpēc, ka kristīšanās nav tikai baznīcas monopols, tāpēc.
29.11.2012 12:57
Gundega :)
Kristīšana - jau pats vārds nozīmē, ka Tu izvēlies ceļu pie Dieva pa Kristīgās baznīcas ceļu. Ja Kristīgā baznīca nav Tavs ceļš, tad tā nav kristīšana :)
29.11.2012 15:36
tipa - ja tu neesi kristietis, tad sauc savu Dievu citā vārdā, šitais aizņemts.
29.11.2012 17:16
Diemžēl jāprecizē un jānorāda, ka pret Valteru Korāli izvirzītie pārkāpumi tiesā nepierādījās. Tie bija safabricēti apmelojumi uzo ko Virsvaldes izlēgšanas aizklātās sēdes daba jau to uzskatāmi norādīja. Ja būtu pierādījušies, tiem būtu bijis notiesājošs raksturs. bet nekā tamlīdzīga. Valmieras sabiedrība to labi redzēja tiesas dienās, kurām sekojām līdzi un arī vēlāk, kad varu sagrāba citi ekonomiski ieinteresēti spēki, kuri Valmieras draudzi ekonomiski noveduši tur, kur tā ir šobrīd. To var redzēt pat no baznīcas apmeklējuma šodien. Pēc visām šīm baznīcas vadības izrīcībām es no draudzes aizgāju. Pat prāts nenesas komentēt citu iepriekš izslēgto mācītāju stāstus, bet šo gan zinu detalizēti.
Prieks par Valtera domas vērienu un apņēmību Latvijā strādāt un parādīt konkrētu alternatīvu. Lai izdodas!
27.11.2012 20:46
Uzrunājoši un pārdomas raisoši.
27.11.2012 14:33
....būti interesanti zināt, bis % LV iedzīvotāju (līdz 30gadiem) pazīst vārdu Spinoza?
27.11.2012 11:55
Iedvesmojošs raksts, vārdi kas liek cilvēkam aizdomāties, par visu,kas notiek mums apkārt,par valsts svētkiem, un svētkiem,kā vispārīgi,par tās īsto jēgu un nozīmi, tai skaitā- Ziemassvētki. Par dabu,ka mūsu zemīte jāsaudzē, un jārūpējas par to,jo tās ir ne tikai mūsu mājas,bet arī mūsu bērnu, un bērnu bērnu mājas...
Paldies par rakstu.
26.11.2012 17:30
Ja patiesam jauki rakstinji,man Loooti patikaas...un vel tas dazas pievienotas foto...jaa,es ari gribeetu kazas balona,gaisa tuvak debesiim...esmu sapnojusi...
26.11.2012 15:04
"Bet sieviete nav radīta vīrieša loģikai." Man patīk šī doma!
Bet varbūt tomēr ir vērts saprast sievieti?
27.11.2012 15:04
man šķiet, ka labāk ir pieņemt sievieti, tāpat kā sievietei būtu vērts pieņemt vīrieti :)
26.11.2012 14:58
Ja no rīta neesmu kārtīgi pasportojusi, tad tā būs zaudēta...diena !
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv