Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 11.11.2012.

"Viss jau pārsvarā saistās ar gaidām. Vislabākās dienas nav tās dienas, kas ir brīvas, bet tieši diena iepriekš", uzskata Valdis.

15.11.2012 12:38
Mani vienmēr uzrunājušas intervijas ar Valdi Melderi. Ģimenisks, pret sievietēm izturas ar cieņu un pozitīvi noskaņots. Būtu vairāk tādu vīriešu...
14.11.2012 15:33
Ik rītu mūsu ģimeni modina radio Skonto. Jaukas rīta melodijas un, kas pats galvenais, ik pa brīdim tiek pateikts pulksteņa laiks. Tas ļauj vēl mazliet attālināt izkāpšanu no gultas. Un darīt to bez panikas.
14.11.2012 10:25
Pozitīvi :)
12.11.2012 13:40
Ļoti patika intervija! Starp citu, Radio Skonto ir mans mīļākais radio. :)
12.11.2012 07:57
Jā, cik daudz pareizu vārdu no vīrieša mutes par sievieti! Neizdodas tikai tā izdarīt. Cik bieži arī es saku: "Kurš tad cits to darīs!" Cenšos mainīties, pamazām... ir arvien labāk...Jā, ir "lietas", ko tiešām var arī nedarīt!...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv