Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  30. Oktobris Vārda dienas Adīna, Nadīna, Ulla
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Foto no personīgā arhīva
Pievienots: 07.01.2013.

"Glezniecība man ir sava veida meditācija, terapija, jo manī nav destruktīvu un negatīvu emociju, kad gleznoju", saka māksliniece.

07.01.2013 19:07
Nu ja tik to labo...divkose!
07.01.2013 12:58
Paldies par iedvesmu :) Tā vien gribas ķerties pie otām vai zīmuļiem un visu apkārt izkrāsot :)

Gribētu kādu nedēļu sākt ar personību, kurai darbā jau ir jābūt vēlākais pl.9:00 un uzzināt, kāda ir šīs personības laba rīta formula?!
Jo ir jauki lasīt par radošo personību rītiem, tomēr grūti viņu minētās formulas iekļaut arī savā ikdienā, ja jāceļas 6:00 un pēc tam nevis vairākas stundas vari nodarboties ar ko sev tīkamu, bet gan jāsteidzas uz darbu :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv