Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  9. Jūlijs Vārda dienas Asna, Asne, Zaiga
Autors: Zane Zvejniece
Ilustrācija: Ieva Rubene
Pievienots: 04.11.2013.

"Ilgstošā laikā tā “savākšanās” vai profesionālisms, kas palīdz tev labi nostrādāt un noslēpt sāpi, atstāj pēdas..nezinu kādas, bet jūtu,ka...

04.11.2013 17:21
Super intervija, ļoti patika. Pilnīgi no citas puses iepazinu Švānu :) vislabāk aptika tā vieta par to,kā sabeidrībā izturās pret pazīstamiem cilvēkiem:.."ir jocīga sajūta, ja uz tevi skatās, kā televizorā (labi, ka nemēģina izslēgt) un ne sveicina, ne pasmaida. Izteikti reti sanāk iedvesmoties no kāda, kuru tu nepazīsti, bet viņš tevi zina un pirmais uzsāk sarunu ne par darbu, ne tāpēc, ka iereibis, bet tā tīri cilvēciski."..njā, viņi tak arī tikai cilvēki :)
04.11.2013 12:44
Tik negaidīti un tik ideāli...
04.11.2013 09:22
Jāaa, atbild vīrietis :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv