Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  4. Augusts Vārda dienas Romualda, Romualds, Romāns
Autors: Zane Zvejniece
Pievienots: 30.09.2013.

Dace uzskata, ka rudenī vislabākais ir tas, ka var attaisnoti slinkot, jo ārā, piemēram, līst lietus un var ielīst zem segas un palasīt grāmatu.

30.09.2013 10:50
Es, protams, nokaunos, bet līdz šīs vasaras izskaņai un rudens sākumam neko daudz no Daces nebiju lasījusi, ja vien kādu sleju "Dienā" kādreiz. Šoruden vienā elpas vilcienā izlasīju "Romāniņu", otrā - "Beatrises gultas stāstus". Zinu, ka lasīšu arī "Ķīpsalas putnus". Lieliska. Lieliska!
30.09.2013 10:46
Vienmēr patikusi Rukšāne, sievišķīga, pārdroša, bet trausla. 44 gadi, nekad nepateikttu :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv