Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  14. Augusts Vārda dienas Virma, Zelma, Zemgus
Autors: Zane Zvejniece
Pievienots: 15.07.2013.

Pats svarīgākais, kas vajadzīgs, lai fotogrāfija spētu aizraut un uzrunāt, esot tas, lai fotogrāfija ir - patiesa, uzskata Aiga.

17.07.2013 00:04
bildes ir skaistas, ir spēja uzķert labus mirkļus, cilvēku grimases, tur nav istock profesionālās visiem-pārdodamās bildes, bet fotogrāfijas ar odziņu, manuprāt forši, gribētu pie šīs fotogrāfes uztaisīt kādas fīlinga bildes.

bet par lielajām mākslas pazinējām - nu nespēsim jau mēs dzīvojot uz šīs pasaules izvairīties no negācijām - vienkārši pasmaidām - kādam bijusi nelāga diena (vai nelāga dzīve) :)
17.07.2013 20:13
Annija, tu esi ļoti aprobežota (nevēlētos sacīt - ne īpaši gudra), ja kritisku attieksmi un atšķirīgu estētisko gaumi reducē līdz sliktai dzīvei. Ne visiem var viss patikt un es saku nē šai fotogrāfei, lai pateiktu jā kādam citam fotogrāfam/-ei. Dzīvē viss ir līdzsvarā un arī atšķirīgi viedokļi izdaiļo šo pasauli, neredzu tur nekā slikta.
17.07.2013 20:51
Māra, tevi konkrēti neuzrunāju, bet, kā saka, laikam jau suns zina ko ēdis :)
Runa bija nevis par to, cik īpaši ir šīs fotogrāfes darbi, bet gan par to, cik ļoti svarīgi tev bija uzrakstīt publiski negatīvas atsauksmes, kaut arī tas, iespējams, sāpina iesaistītās personas. Nav runa par to, cik objektīvs ir vērtējums, bet par vienaldzību, kura parasti sākas jau skolā - publiskā pakaļ smiešanās, viedokļa izteikšana, neiedziļinoties apstākļos, un turpinās arī izaugot, konkrēti piemēri lielajos portālos, Delfi, Tvnet utt. Visiem ir viedoklis, gan par pašnāvniekiem, gan musulmaņiem, gan gejiem un prezidentiem. gan mazām meitenēm, kas savā muļķībā aizbēgušas no mājām, un tagad viss ciems un apkārtējie 100 km rāda ar pirksiem un ēd nost, neiedziļinoties. Jo viņu viedoklis ir TIK svarīgs...
16.07.2013 21:09
Apskatījos saslavētās bildes, patiešām nekas īpašs. Daudz lielāki nopelni ir stilistiem, tiem, kas grimē un izvēlas tērpus, foto vidi. Bet meitenei lai veicas un nesakāpj pārāk galvā, tādu kā viņa mums Latvijā daudz.
16.07.2013 22:16
aha,konkurents ierunajas! :D
16.07.2013 03:20
Nevajag aizmirst, ka visas skaistās fotogrāfijas top, pateicoties labam fotoaparātam, nevis fotogrāfam. Šī meitene ir vienkārši ar normālu māksliniecisku izjūtu, nekas īpašs, parasta viduvējība. Atšķirība vien tajā, ka bildē ar labu aparātu, nevis ziepjutrauku.
16.07.2013 07:36
Esmu gan dzirdējusi pretējo: labs fotogrāfs pat ar ziepju trauku uztaisīs labu foto. Manuprāt tā ir vienreizēja dabas dāvana, prats ieraudzīt kadru, saprast kompozīciju, nevis šaut uz labu laimi!
16.07.2013 11:57
kur loģika šajā teikumā?
16.07.2013 11:57
p.s. es par Signes komentāru
16.07.2013 00:24
Aigas darbi un viņa pati kā personība ir iedvesmojoša un mīlestības pilna!
Bauda un laime šādu cilvēku satikt!
Aiga, lai arvien ir iedvesma un laiks atpūtai sev.
15.07.2013 12:53
Man šķiet, ka labam fotogrāfam patiesi ir dota vara parādīt cilvēkam to, kāds viņš un pārliecināt, ka arī viņā ir kas skaists un fotogēnisks.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv