Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  20. Janvāris Vārda dienas Aļģirds, Aļģis, Orests, Oļģerts
Līdzīgi kā daudzām no mums, arī Laurai trūkst motivācijas regulāri trenēties un skriet sava prieka pēc. Tāpēc viņa rada iemeslu trenēties - viņa piesakās sacensībām.

  Lasīt vairāk >>
Grupas "Pieneņu vīns" soliste Evilena Protektor sarunā par gluži sievišķīgām lietām – par puišiem un skaistumu.

  Lasīt vairāk >>
"Tautasdziesmas dziedot, nevaru izstāstīt, bet citreiz ir tiešām sajūta, ka esi pacēlies virs zemes, un redzi visu pavisam citā gaismā," teic Inga.

  Lasīt vairāk >>
Viņai ir tikai 23 gadi, un viņu jau var dēvēt par veiksmīgu rakstnieci. Lauras Dreižes darbu sarakstā ir četri biezi romāni

  Lasīt vairāk >>
"Sāku restorānā, tad dienas kafejnīcā un esmu arī pastrādājis naktsklubā. Bet kafija vienmēr ir bijusi visam paralēli", par kaislību uz kafiju stāsta Andris. 

  Lasīt vairāk >>
Savas dzīves drūmajā brīdī Inta Švaža ar milzu apņēmību ne vien pati piecēlās, bet iedvesmoja arī citas, sarīkojot nometni sava novada dāmām.

  Lasīt vairāk >>
"Jāteic, ka aktieri ir no daudz kā atkarīgi – režisori, atalgojums utml., bet ceru, ka apstākļi sakritīs tā, lai es varētu attīstīties uz augšu", atzīst Jurģis.

  Lasīt vairāk >>
Lai arī Lienas svētki jau vairākus gadus ir citādi, jo viņa, strādājot veikalā, netiek uz mājām Liepājā, svētku sajūtas un tradīcijas tas nemaina un nemazina.

  Lasīt vairāk >>
"Vajadzīga tumsa, lai lampiņas un svecītes smuki spīdētu. Vajadzīgs aukstums, lai karstā tēja un pīrāgi iegūtu citu vērtību un garšu", saka Guna.

  Lasīt vairāk >>
"Manī ir diezgan izteikts feminisms. Priecājos par katru sievieti, kura ir pašpietiekama un veiksmīga gan biznesā, gan ikdienas dzīvē.", saka Ieva.

  Lasīt vairāk >>
Autors: Līga Ozoliņa
Ilustrācija: foto no Lauras Dišleres privātā arhīva
Pievienots: 30.12.2020.

Iespējams, emocionālākā šīs svētku sezonas video vēstījuma, vācu farmācijas zīmola DocMorris Ziemassvētku reklāmas “Take...

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv