Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  4. Augusts Vārda dienas Romualda, Romualds, Romāns
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: no personīgā arhīva
Pievienots: 08.09.2014.

Tiekamies ar Inesi, lai parunātu par viņas jaunākajā grāmatā atspoguļotajām tēmām - sievišķību un partnerattiecībām.

Inese ir grāmatas "Ieelpo laimi un mīlestību" autore, pozitīvās domāšanas centra "Pavasara studija" vadītāja.
25.06.2015 00:15
un nedod dievs vinai vinjas lapaa uzdosi vinai neertos jautaajumus.nu proti taadus,ka vinas ego neuzpuce-tak uzreiz panesiisiess, no teemas..ja jums kautkas nepatik,neejiet mana saitaa.nelasiet to!!!!
ak jeezin,vai tad ja tu sevi pozicionee kaa "viedo"?tad- iederaas sevi noplunkshkiit un nolaist renstelee ????? beet tiesi taa tas arii izskataass
25.06.2015 00:13
un veel. ..taada riebiiguma sajuuta rodas,izlasot ineses teikto par Toma meitu..sajuutams,ka vinai taa meita nemaz nav tuva. drizaak visiem tak japarada,kaada laba pamaate vinja ir.
25.06.2015 00:11
man gan skiet ka taa inese visu kopee no tursanova un citiem gudrajiem.
taadam latvieteem, taada latvieshu stilaa. pasniedz siis visas gudribas kaa savas. meklee aitas. taada divkose vinja ir. un kpc ja vina tik balta pukaina un iista sievishke, kapec vinai BEERNU SAVU NAV?????????????????
vai tad ar LABU SIEVIETES,ISTAS SIEVIETES-MATES-SIEVAS KARMU NEVAR BUT BERNU???
GHM... JAA!!! BET INESEI IR TIESI TAA.
UN TAMDEEL, es nedomaaju,ka vina ir tik ideaala,kaa sevi pasniedz. tipa,wow,skatiet vsii,kaada es sieviete,un kaa esmu iemaacijusies buut par cooligu sievieti..ir jau viss tas smuki...bet nedomaaju,ka inese ir taada kaadu sevi pasniedz...iedomaajusies,ka ir kaut kaada sieviesu kulta raditaaja...inesiit tu esi tikai copy paste limenii...jo istaas alfas pashas sevi taisa..nedod dievs tevi koopet..
20.03.2015 01:47
Mani uzrunaja sazemejuma tema. Es pati to loti spilgti izjutu, ka ir lidojums, bet it kaa nav sasaistes ar zemi. Interesanti bija to dzirdet no Jums.
30.09.2014 15:16
Paldies par so jauko rakstu! Tas mani ta nomierinaja un jutos saprasta. Man skiet,ka reizem sabiedriba mus ta virza un ieprogramme tureties un tiekties uz virisko energiju,ka mes aizmirstam apstaties un ieklausities sevi. Sodien jutos atvieglota un saprasta, jo ari man patik ierakties darza un meditet caur darbiem tur, un aizdomaties par to kada ir musu loma saja dzives ritma. Liela dala jaunas paaudzes maminas tiesam neizbauda to, ko nozime but novertetai, miletai maminai/sievai. Mes pasas sevi pozicionejam parlieku daudz ka biznesa sievietes, velamies skriet atpakalj uz darbu un mums skiet,ka bez mums nevar, bet var un ka vel! Ir tik jauki but atkal sieviskigai, rusinaties pa maju un balanset sevi ka sieviskigu sievieti ari biznesa!
Paldies, noteikti velos izlasit ari Jusu gramatu!Lai jauka diena:)
10.09.2014 23:06
Sieva ir sieva.kam taads sociuma,valts izsniegts papiirs? Kam tas teaatris?!..
11.09.2014 08:34
Man gan tas, ko tu sauc par "teātri", šķiet skaists atbildības uzņemšanās un mīlestības apliecinājuma brīdis.
11.09.2014 10:52
Ka var kaut ko tik skaistu kā laulības nosaukt par teātri, tas jau vien liecina par negativam sajutam saistiba ar attiecibam un gimeni. Loti piekritu, ka cilveka patiesa laime ir gimene!
09.09.2014 16:27
Paldies, Inesīt, ka iedvesmojat un palīdzat! Jūsu grāmatas ir fantastiskas! Mana laimes terapija sākās pirms pāris gadiem un varu teikt,ka tagad esmu pilnīgi cits cilvēks, paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv