Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  17. Februāris Vārda dienas Donats, Konstance
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Inese Pokule
Ilustrācija: privātais arhīvs
Pievienots: 11.08.2014.

Iedvesmojoša saruna ar Viju Bušu - šobrīd vienīgo sertificēto dabiskas redzes atjaunošanas skolotāju Latvijā.

"Jo cilvēks ir atvērtāks, bērnišķīgāks un dabiskāks, jo vieglāk izdodas tikt vaļā no brillēm. Jo lielāki sev uzliktie rāmji, ko drīkst un nedrīkst darīt, bažas par citu viedokli, jo grūtāk atvērties spējai saredzēt pasauli. Iztēle ir viens no veidiem, kā atjaunot redzi," teic Vija.
14.08.2014 13:35
Man tas tiešām liekas kā brīnums..nesaku,ka neticu, ticu domu spēkam un tam,ka lielākoties visas likstas un slimības paši sev piesaucam un piedomājam, bet no lieliem mīnusiem tikt vaļļā no brillēm...tur man tiešām vajadzētu brīnumu.. :)
12.08.2014 14:59
Lieliska, iedvesmojosha sieviete! Visiem iesaku shos kursus! Ja ir apnjeemiiba pildiit vingrinaajumus, tad rezultaati neizpaliek!!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv