Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  13. Jūlijs Vārda dienas Margarita, Margrieta
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Zane Zvejniece
Pievienots: 15.11.2013.

Jā, te ir arī briesmīga netīrība un nesakoptība. Indija ir viens liels bardaks. Bet, neskatoties uz to visu, es mīlu Indiju!

29.11.2014 23:34
Paldies! Man, kas taisas reiz aizbraukt uz Indiju, bija interesanti. Tikai parsteidza bilde, kur meitene ir ar tik atkailinatu topu. Zinaju, piemeram,ka Nepala, tas ir below


loti nepieklajigi. Vai ar tadu topu meitenei neskreja pakal bars interesentu visu laiku :)


24.10.2014 20:09
Muļķe.
24.10.2014 21:18
Kas gan te tik muļķīgs?
29.10.2014 19:11
nesatraucies, Līga, kāds nabaga cilvēks, kas slīkst savā garlaicīgajā dzīvē un nespēj rast tai piepildījumu, ar kreiso kāju no gultas izkāpis/usi.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv