Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  8. Augusts Vārda dienas Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: abcnews.go.com
Pievienots: 11.04.2013.

Viņu mīlēja, viņu ienīda, bet viens ir skaidrs- viņa bija sieviete, kura radīja vēsturi. Britu dzelzs lēdija - Mārgareta TEČERE.

"Sieviete, kas zina kādas problēmas rodas, vadot mājsaimniecību, labāk sapratīs, kādas problēmas rodas, vadot valsti," teikusi Tečere.
11.04.2013 13:02
Piestāv viņai tas apzīmējums dzelzs lēdija, skarba izskatās un skarbas arī domas. Tā- viss,kā ar nazi nogriezts- ne centimetru uz priekšu,ne atpakaļ, ja tā domāju,tad tā arī ir. Diez tikpat skarba viņa bija mājās? Kā vīrs to varēja izturēt...
11.04.2013 09:05
Šis ir jauks: Jā, gailis ir tas, kurš dzied, bet galu galā vista ir tā, kas izdēj olas.
11.04.2013 13:09
Es laikam ne visai gudra esmu, īsti nesaprotu,kā tas domāts par to gaili? :)
11.04.2013 17:42
Nu es to saprotu tā, ka viena lieta ir runāšana un zīmēšanās, cita - darbi un tas, kurš tiek pie to darbu darīšanas - runātājs vai darītājs.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv