Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Oriflame, dizainabrivzona.lv
Pievienots: 03.03.2014.

Akcijas mērķis ir rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties un kļūt par sevi pārliecinātām.

23.03.2014 15:25
Sveikas,mīļās!Es jau pieteicos,ceru,ka tikšu jo ļoti,ļoti vēlos pārmaiņas :)
22.03.2014 21:24
Jolantai!Nevajag uzreiz krist izmisumaa un piesaarnjot galvu ar nepareizaam domaam.Katram cilveekam ir sava ieksheejaa pasaule,savs ES,kuru vinjsh nedaudz sargaa no citiem.Katram ir bijusi sava beerniiba,draugi u.tt.Visi mees redzam lietas ar savaam aciim.Kaa jau zinaams-viirieshi ljoti miil ar aciim,kaa sievietes ar ausiim,bet ir taadi periodi it kaa izsalkums dveeselee,kas sevishkji rodas jaunajiem,kaa dzivniekiem pavasarii,rudenii.Organisms it kaa bljauj ja protams,cilveeks veel ir devis zemapzinjai tam iemeslu,proti liels paliigs var buut alkohols.Bet reizeem pat ljoti juutigam cilveekam pietiek ar jauku sauli,dzestru gaisu,ja netiek vingrots shii dzinja praataa sajaucaas un alkst peec speeka,ko var iedot sieva vai pasha zemapzinju,kad viss nokaartojas,cilveeks ir it kaa uznjeemis mundrumu ar pasha speekiem,bijis sev kaa maate,vaajuma briidii,atdziivojies kaa aplaistiits zieds podaa.Sirdii atkal iepluust speeks jaunai ciinjai sevi aizstaaveet,kaut arii skats uz visu paareejo nav tapis sevishkji gaish.Ir taads teiciens,pagale nedeg viena,!Ieteikshu-norij ruugtumu,paliec klusa,mieriiga,kaa senos laikos sievietes dariija,lai kaa nepatiik,bet dari visu pati,ar attelpu-pati sev izraadot cienju.Abu praatos duumaka izplenees.Juutas atgrieziisies,miilestiba atjaunosies.
19.03.2014 20:54
Noteikti pievienojos iepriekšējiem komentāriem un saku rakstiet. Rakstiet to, kas tajā brīdī ir sirdī, kas mutuļo, dzeļ, nedod mieru, atstājiet malā pareizās frāzes, rāmjus un steriotipus. Katra mēs esam īpaša! Es uzrakstīju un piedalījos, ar pārliecību, ka man izdosies mainīt savu dzīvi - tas bija sākums. Viens gan ir jāatceras, tikai pašas veidosiet savas izmaiņas, bet Sievietes pasaule un Oriflame var iedot fantastisku grūdienu.
05.03.2014 13:22
Sveikas, es no savas puses arī vēlos mudināt Latvijas sievietes izmantot šo unikālo iespēju. Esmu pati arī bijusi starp laimīgajām-2012. Bija reāli forši....vēl tagad dažkārt ieeju paskatīties video....Man tas bija mirklis- apstāties un padomāt...ne tikai steigties....Esiet aktīvas un baudiet doto iespēju....
05.03.2014 11:42
Meitenes! Rakstiet, piesakiet sevi, jo tas pasākums ir vienkārši unikāls! Man pagājušo gadu bija šī iespēja piedalīties un ticiet - ir pagājis gads un cik daudz kas ir mainījies uz pozitīvo pusi! Es esmu uzplaukusi un nevis vienu dienu, bet mēģinu to saglabāt! Vienīgi - prasās salidojums:))
05.03.2014 12:28
Inga, mums prieks, patiesībā, ļoti daudz prieka, ka tavs pavasaris turpinās! Mēs novērtējam to, ka esat ļāvušas mums būt par pavasara vēstnesēm jūsu dzīvēs!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv