Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  26. Novembris Vārda dienas Konrāds, Sebastians
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Līga Rozentāle, SievietesPasaule.lv
Pievienots: 16.04.2012.

"Mēs esam uzplaukušas!"- ar smaidu uz lūpām un prieka pielietu sirdi vienā balsī sauca visas desmit...

Dienas beigās visas desmit dalībnieces korī ar smaidu uz lūpām un prieka pielietu sirdi varēja saukt: "Mēs esam uzplaukušas!"
17.04.2012 09:17
Sveikas, sveikas....ļoti patika pasākums. Tiešām veltīts sievietēm no A-Z. Sakārtot sevi no iekšpuses un tad ķerties klāt ārienei. Ideāli izplānots, uzmundrinošs un visādi citādi iedvesmojošs. Jau pieķēros klāt mājas darbiem. Svētdien izmēģināju un ievingrināju roku pildot stilista ieteikumus, liekas pat ka sanāca. Laiku aizņēma 2x vairāk nekā Andrim, bet rezultāts patika. Arī šīs divas darba dienas neizpalika bez kosmētikas, tikai jāpieceļas minūtes divdesmit agrāk. Nekas, skaistums prasa.... Liels paldies sievietespasaulei.lv un Oriflame, par
sagatavotajām dāvanām.... Tiešām, no visas sirds.
16.04.2012 22:43
Ah, skaisti! Žēl, ka nebiju starp laimīgajām. Varbūt nākamgad paveiksies, ja atkal būs tāds pasākums.
16.04.2012 17:08
Izskatās, ka bijis labs pasākums, visas tādas smaidīgas un laimīgas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv