Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija

Noteikumi

Portāla SievietesPasaule.lv lietošanas noteikumi

Vispārīgi noteikumi:

1. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „LGL Net" uztur, koordinē un organizē jebkādu darbību interneta portālā www.sievietespasaule.lv (turpmāk tekstā SievietesPasaule.lv).

2. SievietesPasaule.lv sniegtā pamatinformācija lietotājiem ir pieejama bez maksas. Tehniski specifiski SievietesPasaule.lv pakalpojumi vai portāla sadarbības partneru piedāvātie pakalpojumi, kas tiek izplatīti, izmantojot portāla SievietesPasaule.lv interneta vietni, var tikt sniegti arī kā maksas pakalpojumi.

3. SievietesPasaule.lv lietotājs var būt gan fiziska, gan juridiska persona, kas apmeklē portālu ar mērķi iegūt informāciju un/vai publiskot (iesūtīt redakcijai vai ievietot pašam) savu radīto saturu. 

Autortiesības:

4. SievietesPasaule.lv ir SIA „LGL Net" īpašums, kas satur gan oriģinālmateriālus, gan atvasinātus materiālus no citiem informācijas resursiem, kā arī lietotāju radīto saturu. Visa informācija, ko satur SievitesPasaule.lv ir aizsargāta saskaņā ar Latvijas Republikas likumu par autortiesībām. Jebkura SievietesPasaule.lv publicēto materiālu kopēšana, pārveidošana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez SievietesPasaule.lv rakstiskas atļaujas.

5. Ja lietotājs - fiziska vai juridiska persona - vēlas izmantot SievietesPasaule.lv materiālus, tam jāsazinās ar portāla administrāciju, rakstot uz e-pasta adresi sp@sievietespasaule.lv, detalizēti izklāstot vajadzību, kādai materiālu paredzēts izmantot.

6. SievietesPasaule.lv neuzņemas atbildību par oriģinālmateriālos, atvasinātajos un/vai portāla lietotāju radītajos materiālos izmantoto informācijas avotu sniegto informāciju un viedokļiem.

Reģistrācija portālā SievietesPasaule.lv

7. Lai kļūtu par SievietesPasaule.lv reģistrēto lietotāju (izveidotu portālā savu lietotāja kontu), lietotājam ir jāaizpilda reģistrācijas anketa portālā SievietesPasaule.lv. SievietesPasaule.lv nepārbauda lietotāja sniegtās informācijas pareizību, taču, konstatējot nelikumības, lietotājam izmantojot citas personas datus, portāla administrācija ir tiesīga likvidēt lietotāja kontu un informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

8. Lietotājs apņemas paturēt noslēpumā un neizpaust citām personām savus SievietesPasaule.lv lietotāja konta piekļuves datus. Lietotājam nekavējoties jāinformē SievietesPasaule.lv pa e-pastu sp@sievietespasaule.lv, ja konts ir atvērts bez lietotāja atļaujas vai ja lietotājam ir aizdomas, ka tas varētu būt noticis.

9. Visi reģistrētie SievietesPasaule.lv lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

10. SievietesPasaule.lv lietotāja personas dati (vārds, uzvārds, dzimšanas datums, pasta adrese u.c. personas dati), ja tādi tiek sniegti, netiek izpausti trešajām personām bez lietotāja piekrišanas, izņemot Latvijas Republikas normatīvajos aktos paredzētos gadījumus, ja tos pieprasa Latvijas Republikas izziņas iestādes.

11. Aizmirstot savu reģistrācijas paroli, lietotājam pie reģistrācijas loga jāizmanto opcija „Aizmirsu paroli" un jāveic visas nepieciešamās darbības, kā rezultātā uz lietotāja e-pastu tiks nosūtīts reģistrācijas datu atgādinājums.

12. Ja SievietesPasaule.lv lietotājs nav izmantojis savu lietotāja kontu (autorizējies ar savu lietotājvārdu un paroli sistēmā) vairāk kā vienu gadu, lietotāja reģistrācija var tikt likvidēta.

13. Ja reģistrētais lietotājs vēlas pārtraukt savu reģistrāciju SievietesPasaule.lv, lietotājam jānosūta attiecīgs ziņojums portāla administrācijai uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv. Portāla administrācija lūgumu bloķēt lietotāja kontu izpildīs nedēļas laikā un visi lietotāja personas dati tiks dzēsti no sistēmas.

14. SievietesPasaule.lv ir tiesīga slēgt lietotāja kontu arī bez lietotāja lūguma vai piekrišanas, ja tas neievēro portāla lietošanas noteikumus.

Materiālu publiskošana SievietesPasaule.lv:

15. Lietotājs publiskojot (iesūtot redakcijai vai ievietojot) informāciju, autortiesības par šīs informācijas lietošanu nodod SievietesPasaule.lv redakcijai.

16.  Ja lietotāja iesūtītais materiāls tiek publicēts, bet nav bijusi iepriekšēja vienošanās starp SievietesPasaule.lv redakciju un lietotāju, informācijas iesūtītājam (lietotājam) nav tiesību pieprasīt atlīdzību no SievietesPasaule.lv vai tās īpašnieka par šī materiāla sagatavošanu.

17.  Lietotāja iesūtītās informācijas publicēšanas gadījumā SievietesPasaule.lv apņemas norādīt autora vārdu un uzvārdu, ja tāds sūtījumā ir norādīts.

18. Lietotājs atbild par sekām, kādas var rasties šādu materiālu publiskošanas - nosūtīšanas vai ievietošanas - rezultātā. SievietesPasaule.lv neuzņemas atbildību par lietotāju publiskotajiem materiāliem.

19. Lietotājs ir atbildīgs par to, lai iesūtītais/ievietotais materiāls nebūtu pretrunā ar Autortiesību likumu.

20. SievietesPasaule.lv ir aizliegts publiskot normatīvajos aktos noteikto nepublicējamo informāciju:
20.1. materiālus (tajā skaitā arī video un audio materiālus), kuru publiskošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības;
20.2. materiālus, kuri aizskar personas godu un cieņu, ir pretēji labiem tikumiem;
20.3. materiālus, kuri aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Ja tomēr šāda informācija ir nonākusi SievietesPasaule.lv publiskajā daļā, portāla redakcija patur tiesības šādu materiālu dzēst, bloķēt lietotāja reģistrāciju portālā.

21.  SievietesPasaule.lv ir aizliegts ievietot  informāciju, kas satur komerciāla rakstura īpašības un/vai ar portāla redakciju nesaskaņotu reklāmu. Šādos gadījumos portāla administrācija patur iespējas konkrēto informāciju no portāla satura dzēst.

22. SievietesPasaule.lv neatbild par lietotāja materiālu izmaiņām citas personas nelikumīgas piekļūšanas rezultātā. SievietesPasaule.lv neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas nodarīti lietotājiem saistībā ar portāla pakalpojumiem vai cita lietotāja publiskotajiem materiāliem.

Komentāru politika SievietesPasaule.lv:

23. SievietesPasaule.lv neatbild par komentāriem, kas pievienoti pie portālā publicētajiem materiāliem.

24.  SievietesPasaule.lv patur tiesības dzēst komentārus, kas:
24.1. Ir neētiski
24.2. Rakstīti, slēpjoties zem cita cilvēka vārda, un tas ir pierādīts
24.3. Satur komerciāla rakstura īpašības un/vai ar portāla redakciju nesaskaņotu reklāmu
24.4. Ir cilvēka godu un cieņu aizskaroši
24.5. Veicina rasu un/vai nāciju naidu

 

Noteikumi par konkursiem un produktu testēšanu:

 

25. Ja lietotājs, piedaloties SievietesPasaule.lv rīkotajos konkursos, iegūst balvu, redakcija par balvas nodošanu sazinās ar lietotāju, rakstot uz elektroniskā pasta adresi, kas norādīts lietotājam reģistrējoties portālā vai, ja konkursa noteikumos paredzēts citādi, rakstot uz elektroniskā pasta adresi vai zvanot uz telefona numuru, ko lietotājs norādījis konkursa pieteikumā.

 

Atbilde uz redakcijas ziņu par konkursā iegūtās balvas saņemšanu lietotājam jāsniedz nedēļas laikā. Pretējā gadījumā redakcija patur tiesības balvu piešķirt citam konkursa dalībniekam. Pēc lietotāja atbildes par balvas saņemšanu, tā lietotājam jāizņem mēneša laikā.

 

26. Ja lietotājs, piedaloties SievietesPasaule.lv rīkotajos produktu/pakalpojumu izmēģināšanas testos, iegūst iespēju izmēģināt kādu produktu/pakalpojumu, redakcija par tā nodošanu sazinās ar lietotāju, rakstot uz elektroniskā pasta adresi, kas norādīts lietotājam reģistrējoties portālā vai, ja testa noteikumos paredzēts citādi, rakstot uz elektroniskā pasta adresi vai zvanot uz telefona numuru, ko lietotājs norādījis testa pieteikumā.

 

Atbilde uz redakcijas ziņu par testā iegūtā produkta saņemšanu lietotājam jāsniedz trīs dienu laikā. Pretējā gadījumā, lai noritētu veiksmīga produktu testēšana, redakcija patur tiesības produktu piešķirt citam testa dalībniekam. Pēc lietotāja atbildes par produkta saņemšanu, tas lietotājam jāizņem nedēļas laikā.

Citi noteikumi:

27. SievietesPasaule.lv lietošanas noteikumi ir saistoši gan portāla reģistrētajiem, gan nereģistrētajiem lietotājiem.

28. SievietesPasaule.lv lietošanas noteikumi var tikt mainīti. To izmaiņas stājas spēkā no brīža, kad tie ir publicēti SievietesPasaule.lv.

29. Ja lietotājs neievēro šos noteikumus, pārkāpējs var tikt saukts pie Latvijas Republikas likumdošanā paredzētās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības.

 

© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv