Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 06.04.2010.

Nāc bariņā un palīdzi sakopt vienu Latvijas stūrīti - 24.aprīlī sakopsim kopā kādu jauku, bet līdz ausīm piemēslotu atpūtas vietu- Varkaļu kanālu, pie Babītes ezera.

Esam apstājušies pie kādas atpūtas vietas, kas ir piemēslota līdz ausīm - braucot pa Ventspils apvedceļu aiz Rīgas, pie Babītes ezera ir Varkaļu kanāls. Braucot ar auto tā ir ideāla vieta, kur piebraukt, izstaipīt kājas, ieelpot svaigu gaisu, vasarā - arī sauļoties, piknikot, TAČU...tā ir piemēslota! Foto- Līga Rozentāle
13.04.2010 15:04
Bieži braucu garām šai vietai un tur tiešām izksatās traki. Piesakos uz talku!
08.04.2010 08:00
Nu, ja visas esam braukušas tur garām un atzīstam, ka cūku k;uts tur pamatīga, tad apvienojam spēkus un dodamies sakopt šo vietu! Ko Jūs sakāt?
07.04.2010 14:26
nu jā! Cik esmu braukusi garām šai vietai, tā vienmēr ir bijusi piemēslota!
07.04.2010 12:24
braucu tur bieži garām, šausmīga cūkkūts, tiešām beidzot vajag sakopt!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv