Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  29. Janvāris Vārda dienas Aivars, Valērijs
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 25.02.2011.

Šodien - 8.marts, diena, kad pašas sev varam sagādāt svētkus! Aicinām tos svinēt kopā ar mums īpašajā Sieviešu dienas kino seansā kinoteātrī...

07.03.2011 14:15
Biļete ir kabatā - uz tikšanos rīt, meitenes!
02.03.2011 19:19
Pēc īslaicīgajām tehniskajām nebūšanām, kas bija radušās ar biļešu iegādi internetā, tagad viss strādā, kā nākas. Ja nevēlies biļetes iegādi atstāt uz pēdējo brīdi, par īpašo cenu - Ls 2 - to vari iegādāties jau tagad kā Cinamon mājas lapā (http://www.cinamonkino.lv/?id=39), tā kinoteātra kasēs.
27.02.2011 22:15
Ruta, kā norādīts rakstā, filmas sākums ir paredzēts plkst. 18.45. No pirmdienas, 28.februāra, plānots sākt biļešu iepriekšpārdošanu uz šo un citiem Sieviešu dienas kino seansiem gan "Cinamon" kasēs, gan kinoteātra mājas lapā internetā.
26.02.2011 16:45
cikos tad būs šī filma?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv