Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  15. Janvāris Vārda dienas Felicita, Fēlikss
Sarunas
Autors: Inese......
Pievienots: 15.03.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Sveikas damas ..man radas tads jautajums un padoms...nezinu ko darit ka pareizak rikoties un ka problemu atrisinat....
lieta tada ka es ar saviem 2 berniem(10, 9 ) iepazinos ar virieti kam jau ir 2 berni (14, 7 )..dels dzivo ar tevu ,meita ar mati....jau ilgu laiku  tiekamies un musu berni pienema visu situaciju ka mums ir...nolemam iet kopa dzivot...vis bij labi ...tagat jau kadu menesi drauga meita isturas naidigi, nevelas manus bernus, nevelas lai naku lai eju prom, tad nakamaja diena velas lai nakam un esam visi kopa.....vinai patik but liderei visus komandet, izrikot, mani berni nepaklaujas, es un vinas tevs ar nepaklaujamies...tad nak tadi vardi ara ka liekas ka bijusi censas visu mums sabojat.....(kopa nedzivo jau 3 gadus)....jo berns nevar tadus vardus runat ka- tu te nekas neesi te mana maja, te es noteiceja, tevs nebus ar tevi bet ar manu mammu.....teu teta naudu vajag, teu dzivot nau kur.......palidziet ka pareizi bernam paskaidrot ka dzivosim kopa tas nemainis teva attieksmi vins ir un bus tavs.....briziem runa ta briziem savadak....ka rikoties...jo bijusi censas caur bernu atriebties un izjaukt attiecibas....esmu runajusi istastijusi visu ka dzivosim un mums visiem bus jautri ka nekas ipasi nemainisies atstumta nebusi...saprot ,bet tad kad aiziet majas un atnak tad launa ir un komande....ko darit....
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv