Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Sarunas
Autors: Patricija
Pievienots: 22.08.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
16.03.2018 16:12
Īpašu baudu sagādā resna izmēra daikti manā sēžamvietas spraugā. Šim nolūkam sev izgatavoju paresnu un tāpēc mīļu dupša rotaļlietiņu. Pēc skata dupša daikts atgādina paprāvu rektālo svecīti. Tā garums ir 20 cm un satievinātais priekšgals strupi noapaļots. Apmēram ceturtdaļu daikta garuma virzienā uz pamatni, tas sasniedz maksimālo 6,5 cm diametru. No resnākās vietas līdz pamatnei daikts lēzenā konusveidā paliek tievāks. Kādus 4 cm no pamatnes tas veido tievāko daikta daļu kuras diametris ir 5,5 cm. Tālāk no šīs vietas daikts strauji paresninās izveidojot pamatnē valnīti. Tas tāpēc lai daikts nespētu pilnā garumā caur dupša atveri iespraukties taisnajā zarnā. Pamatnes valnītis to aizkavē. Ar šo daiktu man patīk masturbēt dupsi jo tā iespaidīgais resnums tam liek nedaudz trūkties. Izjūtas ir vienreizēji kolosālas un nelīdzinās tradicionālajam seksam.
13.12.2015 16:44
Sekss ir mana dzīve.
Esmu prostitūte.
Dzīvoju Rīgā, Pārdaugavā.
Man ir 19 gadi.
28.09.2015 09:05
tādus murgus var stāstīt... tikai stipri aprobežots cilvēciņš bez jebkādās pelēko šūnu klātbūtnes!
11.09.2015 11:44
Un vecumdienās problēmas ar taismo zarnu .
08.09.2015 23:35
Katram caurumam ir attiecīga, no dabas dota funkcija. Tad to arī ņemsim vērā un pie tā arī "paliksim"!
Kaku caurums nav domāts dzimumdzīvei!
08.09.2015 20:11
kad vecākos gados būs fēču nesaturēšana,tad pārlasi
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv