Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Sarunas
Autors: Patricija
Pievienots: 22.08.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Es gribu uzrunat visas sievietes, kas baidas no anala seksa. Mulkites- tas ir tik debeskigi, man tas sagada daudz lielaku un ilgaku orgasmu, neka tradicionalais sekss. 
 Ja, sagatavoties vajag, bet tas tikai pasai prieks sevis, un to varetu saukt ari par jauku prieksspeli. Vispirms dusa, man ir speciala dusa, ar kuru var kartigi izskalot anusu,( paskatieties interneta sex shops, man draugs to uzdavinaja, perfekta lieta), tad speciali kremi, un erotiskas ellas, tas ari var iegadaties interneta, nezinu varbut jums tas neskiet svarigi, bet es uzvelku skaistu velu, to ari var atrast tai pasa veikala.  Man ir daudz un dazadas analas rotallietas, kuras tad arii lietoju. 
 Nevajag steigties, lenam pakapeniski vingriniet anusu, un jus redzesiet kadas nepieredzetas sajutas jus apnem. Mans virietis ari piedalas, bet ne katru reizi, vairak vinjam patik skatities, un mani ari tas uzbudina.
 sievietes milas, aizmetiet prom tos stereotipus par to, ka analais sekss sniedz baudu, un ir vajadzigs tikai virietim,-nee, pameginiet, un jus redzesiet, ka tas ir tiesi tas kas vajadzigs tiesi jums pasai.
 Vienkarsi, sagadajiet visu nepieciesamo, un jus redzesiet, ka visu laiku gribesiet papildinat savu rotallietu kolekciju, jo gribesiet atklat un izbaudit kaut ko jaunu atkal un atkal.
 Man analais sekss ir apmeram vienreiz nedela, ticiet, biezak nemaz nevajadzes, jo jus dabusiet tik lielu baudu, ka tas sajutas saglabasies vel neskaitamas dienas. Ikdiena, darbojoties ar majas darbiem, man patik ievadit anusa loditi- vibratoru, tas lieliski kairina, un nemaz netrauce, tik laiku pa laikam parsledzu atrumus.
 Tapec nebaidieties izpetit un izbaudit savu kermeni, jus gusiet daudz prieka un apmierinajuma, lidz ar to ari iepriecinasiet savu otro pusiti. Lai veicas jaunatklajumos 
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv