Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  15. Janvāris Vārda dienas Felicita, Fēlikss
Sarunas
Autors: Ilze
Pievienots: 28.04.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
11.07.2015 22:33
vēl viena Ilze, incis, laikam tev bija taisnība, nekas patiešām nesanāca :(
07.07.2015 12:03
nekas laika gaitā nemainās, tikai vēl vairāk kaitinās un Tev būs jāiemācās apspiest šo kaitinošo sajūtu, jo attiecības nevēlēsies pārtraukt, jo jo jo.. jo Tev šis cilvēks radīs stabilitātes sajūtu. Ir izvēle - vēlies mierīgu līdzpilsoņu dzīvi, tad ir ok, gribi dzīvot ar atplestu elpu un dzīvām emocijām, skaties pēc cita "laba vīra materiāla" :)))
08.05.2015 22:22
Vai Tev kur jāsteidzas? Turpini, un tad jau redzēs, vai nepatīkamās lietas vairāk krīt uz nerviem, vai tieši otrādi - sāc pieņemt un netraucē. Pašai tā bija. Tagad esmu laimīga, ka izvēlējos tādu cilvēku (ar pirmo vīru, kur bija šī lielā seksuālā pievilkšanās nodzīvojām 18 gadus ka kaķis ar suni. ar tagadējo - vienkārši patīkamu cilvēku - ļoti labu draugu, drīz būs 10 gadi - mums ir kopīgas intereses, kopīgs bērns, abi jūtamies labi, nenožēloju neko, un sekss man arī ir ok)
28.04.2015 15:38
esmu dzirdējusi, ja partnerī, kaitina pat tas ,kā viņš maisa cukuru krūzītē , tad tur nekas nesanāks. :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv