Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  28. Novembris Vārda dienas Olita, Rita, Vita
Sarunas
Autors: Kornēlijs Kurbads
Pievienots: 18.07.2018.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
30.11.2018 11:15
Sen jau notikums noticis, bet manuprāt būtu forši ņemt arī līdzi otro pusīti.
03.10.2018 11:49
pasākums sen beidzies,bet piebildīšu to,ka kas tās par ballītēm,kur nevar ņemt līdzi draudzeni? Ar darba biedriem taču ir kopā katru dienu,vismaz 8 stundas. tad pareiķini cik sanāk mājās pabūt ar mīļo cilvēku? Un greizsirdība nekad no zila gaisa nerodas.
Es strādāju darba vietā,kur darba ballītēs līdzi ņem otras pusītes. Un nav nekādu dienesta romānu un aizdomu.Nav ko tēlot vientuļos vilkus un vilcenes.Reklāmās un filmās jau izskatās forši,bet reālajā dzīvē tas nav nekas labs.
21.08.2018 09:26
Viss nav tik vienkārši. Tomēr savulaik esi izdarījis izvēli par labu šai sievietei un pieļauju, ka sākumā šādas problēmas nebija.
Lai cik sākotnēji šķietami vainīgs ir otrs, jebkurā situācijā ir vērts pajautāt sev, kāda ir mana atbildība šajā situācijā.
Tomēr teiciens, ka viena pagale nedeg, vienmēr ir patiess!
Tava atbildīga rīcība šajā situācijā, būtu pajautāt sev: "kāpēc mana draudzene kopā ar mani jūtas tieši tā", "kas manā uzvedībā, attieksmē ir tāds, kas viņai tā liek justies".
09.08.2018 15:40
Pamet viņu./
27.07.2018 15:50
Labdien!
Manuprāt Jūs pats sev atbildējāt uz jautājumu - vai es šajās attiecībās esmu laimīgs. Vai vēlos dzīvot ar sievieti, kurai pret jums ir pretīga attieksme. Ja reiz apnicis, tad sakiet viņai to. Nu nevar dzīvot visu laiku kā krātiņā iespundēts.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv