Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  30. Novembris Vārda dienas Andrejs, Andrievs, Andris
Sarunas
Autors: Kornēlijs Kurbads
Pievienots: 18.07.2018.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Labdien,

Esmu vīrietis un man ir 23 gadi, partnerei drīz būs 25.

Man ar partneri attiecībās ir viena problēma, kas visu grauj.

Viņa ir nepamatoti greizsirdīga - praktiski vienmēr viņa man pārmet ka skatos un interesējos par citām sievietēm, ir sakars un krāpšana, bet tā nav taisnība, uzturu tikai draudzīgas attiecības ar visiem cilvēkiem, tajā skaitā sievietēm.

Drīzumā būs darba pasākums, kolēģes ir arī trīs sievietes (padsmit vīrieši) . Divus gadus esam kopā un esmu atteicies teju no visiem sabiedriskiem pasākumiem(koncerti, kino, festivāli, salidojumi ar klases/kursa biedriem) viņas dēļ (jo tur pastāv iespēja ka tur būs pusplikas sievietes) , bet šoreiz es izlēmu, ka vairs nepiekāpšos un braukšu. Tur pretī man pamet ka kolēģes ir maukas, sauļosies bikini, plikas skraidīs apkārt un es gar viņām strīķēšos, bet es vienkārši gribu uzspēlēt sporta spēles, nopeldēties un pavadīt labu laiku. Manuprāt tā ir vienkārši pretīga attieksme. Un tā ir visu laiku, piemēri ir daudz. Sākumā piekāpos, bet vairs nevaru. Man tas ir apnicis. Ko man darīt?

Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv