Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Sarunas
Autors: Līga
Pievienots: 08.05.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu

Labdien!
Astma diemžēl kļūst arvien izplatītāka problēma mūsdienu cilvēku vidē. Ja arī Tevi šī slimība ir piemeklējusi, lūdzam Tavu atsaucību un 2 minūtes Tava laika. Latvijas Universitātes farmācijas bakalaura studiju programmas 3.kursa studente sava bakalaura darba „ Medikamentu pieejamības problēmas analīze astmas slimniekiem Latvijā" ietvaros veic pētījumu. Mērķis ir noskaidrot pastāvošās astmas medikamentu pieejamības problēmas Latvijā.
Lūdzu, dodies uz šo adresi un atbildi uz dažiem jautājumiem!

http://visidati.lv/aptauja/1078051676/

Jau iepriekš liels paldies!

Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv