Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  15. Janvāris Vārda dienas Felicita, Fēlikss
Sarunas
Autors: Santa
Pievienots: 05.10.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
10.12.2015 15:02
Par Blaumaņa ielas - Rīgas Zobārstniecību - tagad noteikti varu teikt tikai to labāko.Gāju pie viņiem uz šo klīniku pirmo reizi ar problēmu - zobu kanālu tīrīšana-jo mana iepriekš.zobārste varēja tik pieņemt pēc pāris ned,bet zobs taču traki sāp.Klīnika ir neliela,administrācija ļoti laipni un jauki,smaidīgi.Biju ārkārtīgi nobijusies,gan no anestēzijas duršanas,gan urbšanas un visa šī procesa,jo iepriekš.pieredze citā klīnikā ar zobu kanāliem+visa anestēzija,man sanāca ļoti sāpīga.Tā kā arī tagad man sāpēja šis zobs,es šausminājos ka arī šeit - Rīgas Zobārstniecība - es visu jutīšu un sāpēs,jo zobs bija pamatīgi iekaisis...bet visas manas šaubas izgaisa,mani dakterēja/zobus laboja zobārste Ilga Konstantinova,jau ienākot iekšā viņas kab.es drebēju kā apšu lapa,bet viņa spēja mani nomierināt ar saviem vārdiem.Kad taisīja anestēziju - es pat nejutu adatas dūrienu,nekādas sāpes.Kad iedarbojas zāles,man bija bail ka es tomēr jutīšu urbi dēļ tā,ka zobs ir iekaisis un strutains,taču tā nebija...dzirdēju tik urbja dūkoņu,ne sāpes,ne diskomforts.Visiem iesaku šo klīniku un šo lielisko zobārstu,tagad es zinu,kur es iešu labot savus zobus vai taisīt higiēnu,tikai šeit,arī cenas ziņā ir ļoti pieņemamas cenas visiem maciņiem.
30.11.2015 08:52
Eju pie Kristīnes Solovjovas, ļoti jauka un laipna, vienmēr paskaidro ko darīs, kas nav mazsvarīgi.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv