Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Sarunas
Autors: lalalalaa
Pievienots: 14.04.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Sveiki! Esmu ļoti noraizējusies. Izlasījusi visu internetu un tā arī atbildi neesmu radusi. Pie ārsta esmu jau pierakstījusies, bet jāgaida vēl pusmēnesis. Tāpēc, varbūt Jūs variet palīdzēt. Situācija ir tāda, ka mēneša sākumā pamanīju, ka man no krūtīm izdalās pienam līdzīgs šķidrums. Caurspīdīgi-balts. Bez nekādas smakas, bez citām nokrāsām. Krūtis ir sāpīgas, piebriedušas, sāpīgi krūšu gali. Tas "piens " ir vēl arī šobrīd. Vārdu sakot, jau trešo nedēļu. Pirms aptuveni pusotras-divām nedēļām veicu grūtniecības testu. Negatīvs. Šobrīd mēnešreizes it kā kavējas 3 dienas... Krūtis joprojām sāpīgas, smagas. Ļoti labi var saskatīt asinsvadus, kas iet uz krūšu galiem.. Kas varētu būt par problēmu? Liels paldies Jums!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv