Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  4. Augusts Vārda dienas Romualda, Romualds, Romāns
Sarunas
Autors: Ineta
Pievienots: 04.06.2010.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Labdien, visas mani dzirdošās sievietes, meitenes!Vēlos uzzināt, kā iespējams atbrīvot cilvēku no pieburšanas? Vai tie ir dziednieki, vai ir zināmi kadi specīgi šīs problēmas atrisinātaji, jo tas ir ļoti, ļoti nopietni. Daudz esmu lasījusi, bet neiedziļinoties šaja nopietnajā problēmā, esmu nepajokam sabijusies un pārsteigta uz, ko gan var būt spējīga sieviete ar šīm pieburšanas metodēm.Man šobrīd tas ir skāris manu mazdēlu,tāpēc sāp ļoti. Iesakiet lūdzu kādu speciālistu
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv