Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  15. Janvāris Vārda dienas Felicita, Fēlikss
Sarunas
Autors: Zuzanīna
Pievienots: 17.02.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Padalieties lūdzu ar padomiem, kā lai es panāku, ka mans vīrs manī redz sievieti?
Neesmu ne neglīta, ne nolaidusies - pilnīgi normāla 42 gadu vaca mūsdienīga sieviete - tāpēc padomi par izskata uzlabošu un sevis mīlēšanu šoreiz nederēs. Bet sākšu savu sāpi no sākuma.
Esam precējušies gadus 13 un šo gadu laikā pa vienam vien sīkumam sakrājās diezgan daudz visādu neizrunātu problēmu, kas beigās veido jau palielu kamolu. Un kādā reizē pirms gada uzsākām sarunu - strīdu, kurā, laikam jau diezgan apzināti, pateicu dažas vīram nepatīkams lietas. Vīram drīz pēc tam bija jābrauc komandējumā uz 3 mēnešiem. Kad atbrauca - sapratu - kaut kas ir mainījies, uz maniem aicinājumie izrunāties - nereaģēja, vislaik bija sliktā noskaņojumā, aizbildinājās ar darbu un muguras sāpēm. Visu pavasari un rudeni strādāja otrā Latvijas malā - līdz ar to mājās bija tikai pa nedēļas nogalēm - tāpēc izturēju un centos saprast. Visu sadzīvī protams nesu viena pati - mums ir divi bērni, māja, dārzs... Bet rudenī vīrs sāka strādāt netālu no mājam un katru dienu bija mājās. To jau vairs nevarēju tik vienkārši pārdzīvot, arī attiecības ar bērniem viņam sāka reāli buksēt. Viņa attieksmes maiņu ar iepriekšminēto strīdu nesaistīju, biju to galīgi aizmirsusi, bet viņš izrādās apvainojās, ļoti! To es uzzināju tikai tad, kad pieķēru viņu sarakstē ar citu. Varbūt esmu naiva, bet tomēr ticu, ka nekā vairāk tur arī nebija. Mans bija ļoti grūti to visu aptvert, sparast, un arī piedot un no jauna sākt viņam uzticēties. Šobrīd mūsu attiecības ir noramlizējušās, bet runāt - izrunāties ar viņu nekad nav bijis viegli un arī šobrīd sarunas par un ap mūsu attiecībām vedās ļoti, ļoti smagi. Vienīgais ko esmu panākusi - attiecības ar to otru viņš ir pārtraucis un teicis, ka mīl mani un iet prom negrib. Tā nu mēs turpinam dzīvot - kā brālis un māsa. Uz visiem maniem mēģinājumiem kaut ko mainīt, atbilde ir apmēram šāda - tā kā bija pirms 10 gadiem tā nekad nebūs! Lai gan brīžiem kaut kas no bijušā pavīd. Bet tik pat ātri, kā pavīdēja, tik pat ātri pazūd. Vai tā ir apzināta rīcība - šobrīd pateikt nevaru.
Ko lai es daru? Kā lai panāku, ka vīrs skatoties manī atkal redz skaitu un iekārojamu sievieti?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv