Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  15. Janvāris Vārda dienas Felicita, Fēlikss
Sarunas
Autors: Koko
Pievienots: 14.04.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
20.08.2015 10:02
Kopš šīs diskusijas aizsākumiem pagājuši pieci mēneši. Jāatzīst, ka joprojām esmu tur, kur biju tajā mirklī. Joprojām esam kopā, sekss ir vēl retāk kā iepriekš - reizi mēnesī. Atkal runājām par to, ka neiet mums abiem kaut kā kopā, ka dzīvojam kā labi draugi, nevis kā pāris. Es runāju, bet viņš klusē... Mokoši. Saprotu, ka jāiet prom, jo cik var vilkt, taču viņu sāpināt.. vienkārši nevaru. Šādi turpināt dzīvot arī nevaru. Nezinu, ko iesākt, lai "vilks paēdis un kaza dzīva". Vai tāds variants, kā pamest otru cilvēku MAIGI, vispār pastāv?
23.04.2015 19:43
Nu stulbās vecenes, tur jau tā lieta ka mēs stulbās pasaules iemītnieki ejam uz izmiršanu jo gribam vairāk , dirst katrs savā podā., utt., utt., utt., dzīvojot pēc principa citur būs vienmēr labāk, tālu netiksi., labs nāk ar gaidīšanu., BET TAD ARĪ NEŠUDZIETIES MĪĻAS SIEVIETES ka tieši tāpat dzeki jūs vnk uzmet jo redz ir jau arī labāki varianti un kuriem labāk ceļas, un kuras mazāk čakarē prātu., redzi ne visiem ir tas liktenis piedzimt Rīga., ar īpašumiem mantojumā., Un nopirkt tā saucamo savu dzīvokli visiem arī av pa spēkam , un nevis čali tgd ir jāčakarē prĀTS ,ka viņam nekā nav un ka tas negrib neko vairāk, bet iespējams viš ir beizejas situācijā un neredz tuneļa galā gaismu., tā kā redz pati esi labākas dzīves tīkogtāja, kā lielāka LV veceņu daļa...., kuras it īpaši kuras dzīvo vienas.
21.04.2015 22:49
tev ir 24? man šķiet, ka nevajag sevi bremzēt. Tā neizklausās pēc garlaicības, drīzāk jūs esat auguši dažādos virzienos.. un jums ir dažādas vajadzības un ambīcijas. neaproc sevi.
21.04.2015 07:38
Mūsdienās cilvēki par katru sīkumu šķiras. Mēs gribas būt egoisti un ja otrs nespēj piepildīt visas mūsu vēlmes, tad man tādu nevajag. Bet kopdzīve ir divu cilvēku vèlmes...ir jāatrod vidusceļš. Tāda perfekta vīrieša nav..pec 3 gadiem kautkas kaitinās jebkurā cilvēkā. Vajag kopā risināt lietas un starpcitu ceļojumā var aizbraukt arī ar draudzenēm. Nav pilnīgi viss jadara kopā ar savu vīrieti. bet par to var parunat ar viņu ka tev tas ir svarīgi ka kadu reizi kautko darat ari kopa arpus mājas. Viegli ir izškirties, bet grūti ir pie savām attiecibam tomēr strādāt! Ieteiktu otro variantu!!!!!
21.04.2015 11:15
Jā, varu tev piekrist, taču jāatceras, ka tā robeža ir ļoti smalka, kur beidzas strādāšana pie savām attiecībām un kur sākas nelaimīgas sievietes dzīve. Manuprāt ir divas galējības. Viena, ka pāri cik ātri satiekas, tik ātri šķiras un viņus neinteresē pieslīpēšanās. Otra, ka sievietes sevi gadiem māna, ka viņas strādā pie attiecībām, ka viņas cenšas pielāgoties, ka viņas nebūs tās, kas pie pirmajām grūtībām atmetīs visam ar roku, lai gan viss liecina, ka laimes šajās attiecībās nebūs.
21.04.2015 21:18
Protams ja ir fiziska vai emocionala vardarbiba, ..tad jaiet atsevišķi ceļi. Pārējo var risināt. Protams, jāgrib ir abiem, var iet uz laulāto konsultācijām, var arī kādu laiku padzīvot atsevišķi lai tiešām saprastu situācijas nopietnību. Tomēr mūsdienās nešķiras nopietnu iemeslu dēļ, bet dēļ katra sīkuma. Un galvenā frāze ir: Es viņu vairs nemīlu! Tas man vispàr šķiet tik naivi! Cilvēki pa daudz ietekmējas no romantiskām filmām:):)
22.04.2015 12:41
Pie attiecībām kopdzīvē jāstrādā ABIEM!Nekas nesanāks,ja to darīs tikai viens partneris-tā ir!
20.04.2015 18:39
Tam nav jēgas.Ej savu ceļu un viņam liec mieru.Nav jāpieķeras pie viena.Būs vēl citi!
15.04.2015 22:02
https://www.youtube.com/watch?v=lJprbAGLvzI

Shodien noklausiijos sho vebinaara fragmentu - tur ir arii ietveerti Tavi jautaajumi - varbuut kaut kas noder no shii, uz kaut ko uzvedina..
15.04.2015 16:52
Koko ! Izklausās, ka Tu stāsti par manām iepriekšējām attiecībām. Tikai. Mums bija 5 gadi kopā, 3 gadi kopdzīve. Izšķīrāmies. Aizbraucu pastrādāt uz Angliju. Nu esmu atpakaļ, jo jau gandrīz gadu esmu laimīgās, perfektās, ideālās attiecībās ar sapņu vīrieti! :)
15.04.2015 10:51
Iespējams, velkot plusiņus vai mīnusus, tev var palīdzēt arī šis mūsu raksts par 6 bīstamām motivācijām attiecību turpināšanai: http://www.sievietespasaule.lv/attiecibas/briva/bistamas_motivacijas_lai_butu_attiecibas/
15.04.2015 09:34
Ļoti žēl,ka garlaicība iestājusies jau pēc 3 gadu kopdzīves,kuras laikā jūs tā arī nekļuvāt par vīru un sievu.Uz neesošiem pamatiem nevar uzbūvēt stipru gimeni,tāpēc ko tur upurēties-ja nekas kopā nepas un vienam pret otru ir tik daudz pretenziju.Tavā aprakstītajā variantā vispār nav nekādu kopīgas nākotnes perspektīvu.Tāpēc,ja tu gribi progresēt un dzīvē ko saniegt,tad tāds vīrietis tevi tikai degradē un velk uz leju.Nedomāju,ka būtu jāturas pie tāda vīrieša savos ak,skaistā jaunība!24 gados!
14.04.2015 15:20
Paldies par padomiem. Runājušii esam, daudz. Ir bijuši vairāki nopietni strīdi par tēmām, kas mani nomāc. Viņš apdomā, kaut kas mainās uz laiku, bet pēc tam atkal viss aiziet pašplūsmā un nostājas tā, kā bijis iepriekš.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv