Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Sarunas
Autors: Rebeka
Pievienots: 20.09.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
29.10.2015 13:35
Ja sevi cieni, tad dod saprast, ka viņam jāstāv pie tavām durvīm ar puķēm - tas ir viens, bet... katram gājējam ir jāļauj iet, jo tik un tā aizies.... tāpēc met mieru un netērē savu dārgo laiku!!!
22.09.2015 11:12
Izklausās,ka cilvēkam ir ļoti vientuļi. BEt vai Tu esi gatava būt viņa vientulības ielāps līdz viņš atradīs ko citu? Pajautā sev- ko Tu gribi?
21.09.2015 10:25
mīlulīt - pirmkārt viņam ir mātes sindroms (par seksu runājot, ar māti taču neguļ :)) ) , Vīrietim ir jārūpējas par sievieti, nevis otrādi. otrkārt, viņš apčurā teritoriju - ķipa, pats negrib, bet citam ar nebūs. neveselīgas attiecības, tu sevi pazemo..
20.09.2015 18:00
Nu šis jau izklausās pēc tādas kā ūdeņu pārbaudīšanas un turēšanas pavadiņā. Sak, diez vai viņai vēl ir kādas jūtas pret mani!
Vienkārši neej un viss!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv