Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Sarunas
Autors: Rebeka
Pievienots: 20.09.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Sveikas dāmas . Vēršos šeit ar padomu no jums . Varbūt ir kāda kurai ir bijis līdzīgi ? Tātad ar bijuso draugu esam šķīrušies  jau vairāk kā mēnesi . Pa dienām un vakaros viņš pavada laiku ar draugiem un citām sievietēm taču tiklīdz pulkstens tuvojas 23:00 uzreiz raksta un zvana man lai aizeju . Jūtas man pret viņu ir joprojām un protams kā muļķīte vienmēr aizskrienu . Iemesli tam lai aizeju ir dažādi, piemēram kad bija slims lūdza lai aiznesu zāles un kad aizgāju gribēja lai guļu blakus un sasildu . Brīžiem vienkārši palūdz lai aizeju jo viņam mājas esot auksts (auksts tur galīgi nav) . Galu galā vienmēr kad aizeju viņš vēlas lai palieku pie viņa  pa nakti . Sekss mums ir ļoti reti , pārsvarā viņš mani apskauj, noskūpsta un aizmiegam . Tikai nesaprotu kāpēc pa dienu viņš tiekas ar citam , bet vakarā viņam vienmēr ir vajadzīga mana klātbūtne . Vai vēl kādai tā ir bijis? Kā man to saprast ? Un kā tas ir beidzies,  ja kādai tā ir bijis ?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv