Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Sarunas
Autors: Līga
Pievienots: 24.02.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
18.03.2015 16:44
Lūk, arī psihoterapeites Marijas Ābeltiņas komentārs par to, ko iesākt ar domām par karu un par to, kā un kāpēc neļaut sev emocionāli "uzskrūvēties" par šiem jautājumiem: http://www.sievietespasaule.lv/darbs_izaugsme/psihologija/psihologes_komentars_ko_iesakt_ar_domam_par_karu/
25.02.2015 11:16
Piekrītu Annijai - ar cilvēkiem vnk manipulē. Diemžēl varas pārstāvjiem ļoti palīdz tas, ka domājat par lietām, kas nav saistītas ar viņu darbību. Ne velti Latvijā visu laiku mākslīgi tiek konfliktēti latviski un krieviski runājošie. Kamēr pērsimies par nacionālām lietām, viņi var darīt visādas cūcības visās citās jomās. Un kara piesaukšana ( un vēl ar krieviem), nu kas var būt labāks par šo! Neskaties tiks daudz TV !. Būs vairāk laika un tīrākas domas. ( Mēs no TV atteicāmies pirms gada- iztiekam brīnišķīgi, tiešām skaidrāks skats uz dzīvi. )
26.02.2015 10:56
precīzi manas domas!
24.02.2015 18:28
http://www.delfi.lv/news/world/other/krievija-militaros-manevrus-var-parverst-peksna-uzbrukuma-baltijai-bridina-igaunu-eksperts.d?id=45617862 Lasot šādas ziņas, nemaz nevar savādāk būt! Es tevi pilnībā saprotu, domāju,ka daudziem ir šobrīd neomulīgi un draudīgi sajusties šeit LV.
24.02.2015 18:01
Normāli. Par Tevi saprotams-mazi bērni.Smagāk ja iet uz "gaidu neirozi"."Ko darīt?"-"pēc "Čerņiševska"-pirms atrodi iespēju aizbraukt uz Indiju,Goa bērnu skoliņu-miera jogas ostu,iedzer mūsu pašu vībotnīti.Un MIERS! Un nekādu ārstu.Esi vesela! Viss būs labi!
24.02.2015 10:53
par propagandu piekrītu - ar mums tiek manipulēts, pārspīlēts, sakāpināts, sagrozīts utt..
24.02.2015 10:40
jā, Līga, tā ir lielākajai daļai. Domai ir spēks, atceries to. Jo vairāk domāsi par to, jo reālāka šī situācija būs priekš tevis. Ja rūpīgi pavērosi masu medijus, tad manīsi, ka šāds info tiek apzināti saasināti pasniegts, lai cilvēki kristu panikā, lai domātu, baidītos. Es nesaku, ka tādi draudi nav, pati baidos gan par sevi, gan tuvajiem. Bet nedrīkst tam veltīt daudz enerģijas, labāk apsēdies, izplāno, ko varētu darīt tādā situācijā. Un palaid. Un palūdz dievu vai vienkārši domā labas domas.
Mēs paši radām situācijas..
24.02.2015 10:34
Padzer piparmetru teju......ludzu,latviesu propaganda apstradajusi vienkarsos lautinjus ar saukli-krievi nak......
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv