Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Sarunas
Autors: Līga
Pievienots: 24.02.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu

Katru dienu sekoju līdzi jaunumiem Ukrainā ziņu portālos, pēdējā laikā arvien vairāk jūtu, ka šie notikumi un ziņas par kara iespējamību arī Baltijā manī sāk radīt trauksmes sajūtu. Jā,man ir bail no kara. Man ir mazi bērni, un naktīs jādomā par tiem stāstiem,ko esmu lasījusi - kā mātes ar bērniem dzīvojušas kara apstākļos un izsūtījumos. Šī trauksme rada drūmas domas un lielu nestabilitātes sajūtu par nākotni (ir grūti pat pieņemt praktiskus lēmumus par tuvāko nākotni, piemēram, virtuves remontu, jo visu laiku domāju- ja nu sāksies karš un dzīvoklis būs jāpamet, viss ieguldītais būs veltīgi...) Runājot ar apkārtējiem, redzu,ka šī pastāvīgā ziņu plūsma par "iespējamo karu" ietekmē daudzus, daudzi prāto,ko darītu, ja nu...Citi atkal pasmejas. Kaut nu es arī spētu tik viegli to uztvert. Kādeļ uztveru to tik emocionāli? Kādēļ baidos? Kā lai novērš šo trauksmes sajūtu, lai tā vismaz netraucē dzīvot ikdienā? Kā jūs reaģējat uz "iespējamo karu", kādas jums ir emocijas un kā ar tām tiekat galā?

Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv