Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  20. Janvāris Vārda dienas Aļģirds, Aļģis, Orests, Oļģerts
Sarunas
Autors: Māte
Pievienots: 16.04.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
04.05.2015 20:33
Paldies par sapratni. Jā man kā mātei ir jārunā un māte būs tā, ka neatstums,sapratīs..,ja vien būs pareizie vārdi, jo morāle šeit neder, ticu, ka viss būs labi un Dievs palīdzēs.
30.04.2015 21:42
Tā tiešām ir milzīga problēma ģimenē,un pasarg Dievs, ja to dara kāds no ģimenes locekļiem.Bet ar to ir jācīnās, pretējā gadījumā Jūsu dēls grims vēl dziļāk, cenšaties viņam sniegt atbalstu, runājiet ar viņu kā rīkoties!
25.04.2015 08:28
Mīļā,jūsu sāpe ir skaidra un saprotama-viena no daudzām!Bet tas kur jūs gribat meklēt glābiņu ir pilnīgs apsurds!!!Azartspēles jau tā ir nelabā pārziņā,tad kā var izglābt cilvēku ar kautkādiem burvjiem,dziedniekiem un magiem????Padomājiet,ko jūs rakstāt!Jums jāmeklē citi ceļi,kā glābt dēlu!Viens no tiem-jāmēģina viņu atsaukt atpakaļ uz LV,ko jūs varat pasākt no tik liela attāluma-neko-jūs pat nezinat-ko viņš tur īstenībā dara!
Otrs-lūdzaties par dēlu-mātes mīlestība un lūgšanas var darīt brīnumus!PASKATATIES ARĪ UZ SAVU DZĪVI-KĀPĒC tā ir noticis ar jūsu dēlu?Varbūt vēl var ko glābt!Zinu dažus vīriešus,kam ir šī postošā atkarība-viens gadījums ir pozitīvs,bet pārējie ir beigušies ļoti bēdīgi!Vēlu jums to pozitīvo,bet jūsu dēlam pašam jāapzinās sava problēma un jāgrib tikt no tās vaļā-jūs varat tikai palīdzēt!
27.04.2015 11:26
Lili, paldies, paldies, Jums ir pilnīga taisnība....paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv