Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Sarunas
Autors: Alise
Pievienots: 17.06.2015.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Sveicināti visi,kuri lasa....Problēma ar alkoholu..bet ne ar līdzcilvēku,bet ar mani pašu.Es dzeru nedēļā vismaz trīs reizes...dažreiz sanāk pāris vakarus pēc kārtas,citreiz noturos trīs dienas.Nē nē nē...es nepiedzeros līdz klinķim...bet pudeli vīna pa vakaru izdzeru.Protams,man nav vienalga ko dzert.Veikalā rūpīgi izvēlos dzērienus.Bet problēma ir tā,ka man garšo...tiešām...Un es apzinos,ka pamazām kļūstu alkoholiķe...Jo nav jau svarīgi cik smalki dzērieni tiek lietoti,svarīgi ir tas,ka tik bieži un daudz.Griezties pie narkologa drusku tā kā kauns..es nezinu...es saprotu,ka daudzi vidusmēra latvieši tā lieto ikdienā alkoholu,bet es tā negribu.Vai kāds ir ticis pats galā ar šo? Atradis gribasspēku? Paldies,ka uzklausijāt...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv