Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  9. Jūlijs Vārda dienas Asna, Asne, Zaiga
Autors: Zvaigzne abc
Pievienots: 14.10.2013.

Māksliniece atceras, ka bērnībā jūsmojusi par Jaunsudrabiņa un Alberta Kronenberga grāmatu ilustrācijām un vēlējusies pati reiz radīt ko līdzīgu.

25.09.2014 21:42
vai šī ir lielā gramata,kur apkopots mākslinieces mūža devums -zinu ,ka tika gataavota -ja tā ir tā -nopirkšu 0tā ir mana bērnība un būs manu mazbērnu bērnība
24.09.2014 22:02
Man šī grāmata ir uzdāvināta - tā ir brīnišķīga! Gaidu, kad mazulis paaugsies, lai to kopā varētu izbaudīt. Mīļās pasakas un ilustrācijas atkal aizved pastaigā pa pašas bērnības takām un tās ir sirdi sildošas pastaigas...:) Paldies māksliniecei par mīļajiem pasaku varoņiem un viņu piedzīvojumiem!
18.02.2014 17:33
Lai vieglas smiltis Dižajai Māksliniecei, paldies par brīnumiem un mīļajiem tēliem, ko radījāt un kas priecēja un vēl ilgi ilgi priecēs bērnus un arī pieaugušos.
Šī grāmata man jau ir,un tai jābūt katrā latviešu ģimenes bibliotēkā, tā tiešām ir zelta vērta!
15.10.2013 17:02
Cik jauki, ka atkal varēs iegādāties šis jaukās grāmatiņas, ar jaukajiem zīmējumiem. Visi zīmējumi grāmatiņās ir ar tik mīļām sejiņām. Kaut bērnība aiz kalniem, atceros, ka tās grāmatiņas, kas nonāca manā grāmatu plauktā, tika pārlasītas vairākkārt un bildītes pārzīmētas. Ir dažas grāmatiņas saglabājušās no tiem laikiem, bet mazbērniem labprāt nopirkšu jaunas Ziemassvētku dāvaniņām!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv