Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  5. Augusts Vārda dienas Arvils, Osvalds
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: publicitātes foto, facebook.com/AuthorKarinaRacko/
Pievienots: 02.10.2017.

Kurā brīdī iekāre kļūst par apsēstību un attiecības sāk iznīcināt tevi pašu? Vai ir iespējams atpakaļceļš, ja atdodies otram vairāk, nekā jebkad esi...

12.12.2017 08:02
ilgi domāju, varbūt izlasīt. paldies par fragmentu! NELASĪT. domāju, ka latviešu valodā par seksu nav viegli rakstīt, kaut kā neveļas, neskan, viss izklausās prasti, mehāniski
17.11.2017 17:19
Autores talantu un lasītāju gaumi spilgti raksturo literāri galvureibinošā līmenī aprakstītas vissmalkākās attiecību nianses:
„Viņas ādu klāja sviedri un klitors sāpīgi pulsēja. Meitene alka pēc orgasma ar katru ķermeņa šūniņu. Džonatana cietais loceklis plosīja Ketlinas ķermeni - skarbi, dziļi un nerimstoši -, pirksti ritmiski apļoja ap meitenes pulsējošo klitoru. Viegli piekāries meitenes pietūkušajām lūpām, viņš izsmērēja uz tām notecējušu sēklas pilīti. Viņas krūtsgali bija sāpīgi. Džonatans tos bija nobrāzis un nosūcis jēlus. Kājstarpe sūrstēja, savainota no virieša iespaidīgā locekļa un brutālajiem grūdieniem. "Nolaizi," -Džonatans pavēlēja, izvilkdams roku no Ketlinas kājstarpes un piespiezdams to viņas lūpām.”
Līdztekus teksta vispārējai kvalitātei, autore 80 vārdu fragmentiņā pratusi až pa divām reizēm atkārtot lūpas, pulsējošu klitoru, kājstarpi un locekli(!) (ar kuru vienu pašu 500 lappusēs jau pietiktu teksta kvalitātes nepārspējamībai): virtuozais teksts nevis vienkārši nes informāciju, bet gan iespaidīgi brāž brutāli jēlas lasītāja pulsējošās dzejkāres stīgas līdz sāpīgam pietūkumam.
Savukārt šajā latvju vārda meistaru priekšstāvja Arno Jundzes sengaidītajā beidzot ar lepnumu lasāmajā latvju erotiskajā ainā autore kairina lasītāju ar veselām trim mīklām, satilpinātām 15 vārdu apjomā:
„Viņš piebrieda gandrīz nekavējoties, izgrūda rēkoņai līdzīgu skaņu, un ar lūpām pieplaka pie meitenes kakla.”
Kas tā par personu, dzīvu būtni, priekšmetu vai parādību, kas piebriešus grūž skaņas un plok lūpām? Un cik strauji tā piebrieda, gan daudz nekavējoties, tomēr ne gluži bez tā? Un kas tā par viltīgu skaņu, kas lētticīgo var apšmaukt ar savu līdzību rēkoņai, nebūt tāda nebūdama?
Vienīgais, kā izlādēt intrigu, kas, autorestekst, liek lasītājam sajust elektriskajai strāvai līdzīgu triecienu starp ciskām, ir: atpogāt maku, aizrautīgi izlasīt - un izsmērēt nenovēršami iztekošo sēklas pilīti!
09.11.2017 22:46
Piespiediet , protams nezinu ar kādiem līdzekļiem, izlasīt kaut vai vienu vīrieti.
09.11.2017 15:47
Par Latvijas ''nabadzīgo mediķu'' brīvo dzives veidu-seksu, narkotikām un citām izvirtībām varētu sarakstīt štābeļiem lubeņu.Viens tukšums, galvenais ir zīmoli.
Diez vai tam sapņu princim tā stāvētu, ja skaistule būtu no nabadzīgās kastas.....
09.11.2017 15:28
Netērējiet naudu! Tādu murgu - tulkojumu veidā pilnas bibliotekas un veikali....
Pec tam nezin, kur bāzt, Bagātnieku gultas stāstiņi!Žēl izmetās naudas.
Vismaz būtu Šarlote Linka,kuras jebkuru grāmatu var apēst, tad vēl varētu runāt....
04.10.2017 09:28
Intriga ir radīta!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv