Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: ibook.lv
Pievienots: 18.02.2013.

Februāris ir mēnesis, kad tiek svinēts Ķīniešu Jaunais gads. Grāmatu klubiņā lasām stāstu, kas sola atklāt ko jaunu par šo kontrastiem bagāto zemi.

05.03.2013 20:14
Man ļoti patika šis Bruno Šulca ceļojuma apraksts. Autors jau trīs gadus pēc kārtas organizē ekspedicijas uz Muztagatas kalnu,kas atrodas Sindzjanas reģionā un nav tipisks ceļotājs,kas apmeklē tikai tūrisma ceļvedī piedāvātas vietas. Apceļoto vietu apraksti bija ne tikai praktiski,bet arī vēsturiski izglītojoši un izsmeļoši.
Šis darbs noteikti rosina ceļot. Un kāpēc,lai neceļotu uz Ķīnu ar labas grāmatas palīdzību.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv