Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 08.12.2010.

Svētki aizvadīti un nu paziņojam fotokonkursa Rotājam māju Ziemassvētkiem! interesantāko bilžu autores, kas saņems dāvaniņas!

04.01.2011 11:07
Precizēšu- noteikumos bija norādīts, ka tiks vērtēts rotājumu interesantums un ņemtas vērā arī lasītāju atsauksmes. Uzvarētāju bildes ir vienas no vairāk novērtētajām + tajās ir interesantas rotājumu idejas.
04.01.2011 09:49
Apsveicu uzvarētājus! Jocīgi, bet konkursa noteikumos bija rakstīts, ka uzvarēs tas, kas saņems visvairāk balsojumu un cik atceros TOP 3 veidoja pavisam citi rotājumi..izņemot TV :(
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv