Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Sxc.hu
Pievienots: 05.12.2014.

Mūs interesē, kā Tu izvēlies dāvanas saviem mīļajiem! Pastāsti un, iespējams, tieši tevi apdāvināsim mēs ar kādu patīkamas sajūtas raisošu dāvanu komplektu!

10.12.2014 16:43
Dāvanu izvēli cenšos neatlikt uz pēdējo mirkli, lai dāvanu meklēšana neizvēršas par pienākumu vai stresainu pasākumu. Idejas dāvanām rodas ieklausoties apdāvināma stāstos un sadzirdot vai nojaušot skaļi nepateiktas vēlmes. Un tad jau atliek tikai atras šo lietu. Vispirms tiek pārlūkots interneta saturs, lai atrastu nepieciešamās dāvanas iegādes vietu, tad došanās uz veikalu ar sarakstu rokās. Nekas nevar būt labāks par dāvanas saņēmēja neviltoru prieku un pārsteigumu par saņemto.
07.12.2014 21:59
Idejas dāvanām cenšos nolūkoties nedaudz agrāk, kādu mēnesi pirms dāvināšanas prieka, lai nerodas haoss, kaut gan dažreiz pēdējā brīdī idejas ir daudz interesantākas, toties maz laika to ietīšanai. Parasti, zinot cilvēkus, kam dāvināt, kaut kā nejauši ierunājos par vairākām lietām, dāvinātājam nezinot. Un ir tā, ka kādam ir vajadzīgas praktiskas dāvanas, kādam vienkārši silts, mīļš vārds. Nesen satiku draudzeni, neredzējāmies 7 gadus. Izrunājāmies tā no sirds kafejnīcā, baudot tēju, un viņa man atbildēja, nekas man nav vajadzīgs, man vajag cilvēku ar ko parunāt. Lūk, savai draudzenei es uzdāvināšu emocijas, kas tiks ietītas mūsu sirsnīgajos stāstos. Tā, nemanot veicu aptauju, un, lūk, idejas dāvanām esmu sakolekcionējusi. Tā, nesteidzoties, ietinot iekšā sirsnību, mīļumu, labas domas kā vijot diedziņus, veidojas skaists raksts, tā arī es saviem mīļajiem gādāju dāvanas ar savu īpašu rakstu. Lai Jums jauks dāvanu gatavošanās laiks, lai mīļums, sirsnība ir Jūsu draugs. Novēlu, lai
S-maids
I-nteresantas
E-mocijas
V-alda
I-ikdienā
E-siet
T-tās
E-nerģiskās
S-ievietes

P-asaulē
A-psveicu
S-sirsnīgi
A-r
U-zdrīkstēšanos
L-lieliskās
E-ntuziastes! /Ligita/
08.12.2014 11:06
Ligita, paldies par tavu komentāru un skaisto vēlējumu!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv