Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  12. Augusts Vārda dienas Klāra, Vizma
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: sxc.hu
Pievienots: 03.03.2014.

Konkurss noslēdzies! SievietesPasaule.lv un Biotēka šajā gavēņa laikā aicina ikvienu piedomāt pie tā, ko lietot uzturā, un izsludina konkursu...

26.03.2014 10:38
Paldies visām recepšu iesūtītājām! Tā kā pēdējās dienās bijāt aktīvākas, vēl palikusi kaudzīte recepšu,ko šodien/rīt nopublicēsim. Un kā solīts, 28.martā paziņosim uzvarētājas. Kā vienmēr, publicējam visas iesūtītās rceptes un pēc tam, izvērtējot tās un meklējot uzvarētāju, skatamies, vai atbilst konkursa noteikumiem un cik oriģinalas tās ir. Lai jums visām garšīgs un veselīgs pavasaris!
26.03.2014 09:09
Vispār jau,ja gavēnis paredz,ka uzturā netiek lietoti dzīvnieku izcelmes produkti,tad konkursa noteikumos būtu jāmin tas,jo būtībā receptes,kas nesatur gaļu un alkoholu it nemaz nelīdzināsies gavēņa laika receptēm.Tādēļ jau tas ir recepšu konkurss,ja gavēņa tad gavēņa receptes.
14.03.2014 19:00
Kam sākas gavēnis? Jums? Tievētājām? Smieklīgi..Kā pareizi atzīmējāt-tas sākas katoļu un pareizticīgo baznīcā! Un nepavisam nav balstīts uz ēšanu vai neēšanu. Kāpēc tad sapinat to kopā ar ņemšanos ap veģetārām receptēm,kas beidzas ar to pašu kulināro "izvirtību",tikai bez gaļas..Iesaku izlasīt:
http://3ade.lv/lv/kas-ir-kristiesu-gavenis-ka-un-kapec-gavet.html
14.03.2014 20:10
Es tad laikam arī esmu pie tām "grēkotājām" pieskaitāmam, jo katoļu vai pareizticīgo baznīcā neeju, bet šajā gavēņa laikā gan katru gadu cenšos vairāk piedomāt pie sava dzīvesveida, atsakoties no saldumiem, samazinot gaļas lietošanu un atsakoties no pārmērībām ēšanas ziņā vispār. Man tas sanāk kā organisma atslodzes laiks, jā, protams, neiedziļinos gavēņa kristīgajā būtībā, bet es jau nevienam arī neeju klāt un nesludinu,ka tagad gavēšu, vienkārši pavasaris ir tas laiks, kad gribas nedaudz sakārtot savu organismu un to var saukt vienalga kā - arī par atslodzes mēnesi, ja jau par gavēni nedrīkst runāt :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv